Fortnite x Stranger Things İşbirliği Duyuruldu

Sevilen Battle Royale oyunu Fortnite merakla beklenen Fortnite x Stranger Things işbirliği duyurusunu gerçekleştirdi. İşte Fortnite x Stranger Things işbirliğiyle adada yaşanacaklar. 

Battle Royale denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Fortnite, oyunu güncel tutmak adına çeşitli özel etkinlikle düzenleyip yeni iş birlikleri yapıyor. Fortnite 9. Sezonun tamamlanmasına az bir süre kala Fortnite adasına popüler Netflix dizisi Stranger Things eşlik edecek. Daha öncesinde Avengers Endgame filmi için özel bir mod duyuran Fortnite şimdi de Stranger Things’in The Upside Down isimli paralel evrenini oyuna ekleyecek. 

Fortnite adasında kısa bir süre önce gizemli şeyler olmuş ve adada şüpheli bir dondurma kamyonu ile Mega Mall bölgesinde bir şeyler olmuştu. Daha sonrasında ise adanın birkaç yerinde portallar ortaya çıkmaya başladı. Bu portallar Stranger Things dizisindeki Upside Down isimli paralel evrenleri hatırlatıyor olsa da resmi bir açıklama gelmemişti.

Fortnite x Stranger Things Kıyafetleri Belli Oldu

Stranger Things dizisinin 3. Sezonu 4 Temmuz tarihi ile Netflix üzerinden yayınlanmaya başladı ve tüm bölümler izlenebilir durumda. Popüler Battle Royale oyunu Fortnite ile dizinin yeni sezonunun yayına girmesiyle birlikte 9. Sezonun son etkinliği olan Fortnite x Stranger Things’i duyurdu. Yeni ortaklıkla birlikte oyuncular Demogorgon’a karşı mücadele verecek. Etkinlik boyunca oyuncular ayrıca özel Stranger Things kıyafetlerine de sahip olabilecek.

Fortnite x Stranger Things İşbirliği İlk Değil

Daha öncesinde DJ Marshmello, NFL, The Avengers, John Wick ve Air Jordan ortaklıklarını geçtiğimiz günlerde duyuran Fortnite bu etkinlikleriyle birlikte popülerliğini daha da arttırmıştı. Fornite’ın Stranger Things ortaklığının Fortnite’a ne kadar avantaj sağlayacağını zaman içerisinde göreceğiz. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Fortnite Adasındaki Dev Ördek Anlamı Ne? | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Fortnite x Stranger Things İşbirliği Duyuruldu […]

Sıradaki içerik:

Capcom Oyunları Amazon Üzerinde İndirime Girdi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478