Fortnite X Güncellemesi İçin Sunucular Bakıma Girdi

Battle Royale türünün başarılı örneklerinden olan Fortnite güncellenmeye devam ediyor. Fortnite X güncellemesi için sunucuları bakıma aldı. İşte Fortnite X yeniliklerinden bazıları. 

Geçtiğimiz günlerde Fortnite World Cup ile 30 milyon dolar dağıtan Fortnite, bir yandan yeni etkinlikler için hazırlanırken diğer bir yandan da oyuna yeni özellikler getiriyor. Önceki Fortnite sezonlarına göre daha sönük kalan Fortnite sezon 9’un ardından yenilik yapmak isteyen Fortnite sezon 10’a iddialı bir şekilde hazırlanmış gibi görünüyor. 

Fortnite’ın geride bıraktığımız sezonlarından izler taşıyacak olan Fortnite sezon 10 ile birlikte oyuncular adada yeni yerleri keşfedebilecek. İşte Fortnite sezon 10’un hikayesi. 

Fortnite X. Sezon

“X. Sezon’da zaman çıldırdı ve Sıfır Noktası dengesizleşti. Geçmişe özlem mi duyuyorsunuz? Belki de tam tersine geleceği iple çekiyorsunuzdur. Hiç fark etmez! İki türlü de bu sezon boyunca keşfedeceğiniz çok şey olacak! Bir zamanlar kaybolduğu sanılan yerler adada yeniden ortaya çıkmaya başladı. Ama pek de hatırladığınız gibi değiller…  Savaş Otobüsü’ne atlayın ve adaya inin. Ama inerken gözünüzü açık tutun, X. Sezon’la gelen yeni araç M.E.K.A., her an gökyüzünde belirebilir. 

Savaş Otobüsü havalandığı an adaya inen bu amansız mekalara iki oyuncu birden binebiliyor. Bu yüzden rakiplerin hakkından daha kolay gelmek için yanınıza bir arkadaşınızı alın, mekaya atlayın, silahlanın ve harekete geçin!”

Fortnite X. Sezon yeni bir savaş bileti ile birlikte gelecek. 100’den fazla ödülün bulunacağı savaş biletinin fiyatı 950 V-Papel! Yeni sezon ile birlikte Fortnite’a eklenen pek çok yeni görev ile birlikte oyunun heyecanı doruklarda yaşanacak. Bu sezon oyuncular ayrıca arkadaşlarına savaş bileti hediye edip özel bir hediye kazanabilecek. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Gran Turismo Sport 1.41 çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478