Fortnite World Cup etkinliği başlıyor!

Fortnite World Cup

Fortnite World Cup etkinliği için geri sayım başladı. 30 milyon dolar ödül havuzuna sahip olan Fortnite World Cup’ın detayları haberimizde.

Fortnite, oyuncuların ceplerini dolduracak World Cup etkinliğini bugün duyurdu. 30 milyon dolar ödül havuzuna sahip olan bu etkinlik için 13 yaşını doldurmuş olmanız ha bir de çok iyi Fortnite oynamanız gerekiyor. Etkinliğe katılananlara paylaştırılacak olan 30 milyon dolardan 3 milyon doları sadece tek bir kazananın olacak.

Fortnite World Cup etkinliğinin detayları

Fortnite World Cup 13 Nisan ile 16 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek ve 10 haftalık Çevrimiçi Açık Elemeler dönemiyle başlayacak. Fortnite oyuncularını her hafta 1.000.000 dolarlık ödül havuzu karşılayacak.

PUBG Mobile x Resident Evil 2 güncellemesi yayınlandı!

Dünyanın dört bir yanından en iyi 100 Tekli oyuncu ve en iyi 50 Çiftli ekip Fortnite World Cup Finalleri için 26-28 Haziran tarihlerinde New York’ta Epic Games’in misafiri olacak ve 30.000.000 dolarlık ödül havuzunda mücadele edecek! Finallere katılan oyuncuların hepsi evlerine en az 50.000 dolar ile dönecek ve Fortnite World Cup Tekli Şampiyonu 3.000.000 dolar ödülün sahibi olacak.

Epic Games bu yılın sonuna kadar her hafta, turnuvalarla 1.000.000 dolar ödül dağıtmaya devam edecek. Bu turnuvalar çok çeşitli modlarda ve formatlarda olacak. Böylece rekabetçi oyun alanını genişletecek. Ayrıca seçtiğimiz etkinlik partnerlerimize gerekli turnuva araçlarını ve ödülleri temin edecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Fortnite 8. sezon ile Kahraman Sistemi geliyor! | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] Fortnite World Cup etkinliği başlıyor! […]

Sıradaki içerik:

Galaxy A50 ve Galaxy A30 tanıtıldı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478