Fortnite Season 5 Haritası

Resmi, Fortnite 5. Sezon burada. Ve bu, 99 savaş royale rakiplerimizi bir daha gönderecek yeni bir haritaya sahip olduğumuz anlamına geliyor. Fortnite’in yeni haritasına gelmek yepyeni bir biyomasyondur, iki yeni isimlendirilmiş alan ve bir dizi isimsizdir. Artık sunucular canlı yayına geçti, bir sneak peek ve Fortnite season 5’in haritasındaki tüm değişiklikleri almak için içeri girdik.

Haritaya yapılan eklemelerden kurtulmak, Paradise Palms ve Lazy Links’in yeni adlandırılmış alanlarıyla tamamlanan bir çöl biyomasyondur. Ayrıca, harita boyunca birçok yeni adlandırılmamış alanın yanı sıra çok boyutlu yarıçaplar da bulduk.

Bu çöl biyolojisi haritanın güneydoğu köşesinde oturuyor ve Moisty Mire ve Prison’u bir Monument Valley tarzı meseleyle değiştiriyor. Cennet Palms’ın yanı sıra bir vaha ve bir avuç adsız yer bulunabiliyor. Anarşi Acres’i haritanın üst kısmında değiştiren yeni Lazy Linkler de var.

Diğer değişiklikler nispeten küçük gözüküyor. Dünya Kupası sona erdiğinde, stadyumun kaybolacağı hiç de sürpriz değil. Dusty Divot, fazlasıyla büyümüş ve bol miktarda ağaç kaynağı gibi görünüyor. Snobby Shores yakınlarında, süper kötü inin bir zamanlar saklandığı dağın tepesinde oturan bir isimsiz yerleşimin göründüğünü gören bir değişiklik var. Ayrıca haritanın etrafında noktalı bazı daha adlandırılmamış konumlar görmek için bekliyoruz. Sadece kayıt için devlet, Tilted Towers hala ayakta.

Fortnite Sezon 5 yama notları gibi Fortnite Sezon 5 Battle Pass derileri, şimdiye kadar patladı. Fortnite 5. sezonun, yeni bir araç, Tüm Arazi Arabası ve aynı zamanda adanın dört bir yanına yayılmış gizemli riftler getireceğini ortaya çıkardılar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

“The Boomsday Project” Sızdırıldı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478