Fortnite Nesne Avı duyuruldu!

Fortnite Nesne Avı

Epic Games, Fortnite’a yeni özellikler eklemek için hız kesmeden yeniliklerine devam ediyor. Şimdi de Fortnite Nesne Avı duyuruldu!

Epic Games, Apex Legends ve PUBG’nin gerisinde kalmamak için Fortnite’a sunduğu güncellemeler ile oyunculara yenilikler sunmaya devam ediyor. Dev firma bugün ise Nesne Avı adını verdiği yeniliğini duyurdu. Peki, Fortnite’a eklenecek olan bu yeni mod oyunculara neler sunacak? Fortnite 9.30 güncellemesi ile gelen yeni modun detaylarına aşağından ulaşabilirsiniz.

Avcılar ve Saklanma Uzmanları, işte karşınızda…

Nesne Avı! Bu klasik topluluk haritası, StrayKite’ın yetenekli geliştirici ekibi tarafından Fortnite’a uyarlandı. Heyecanı bir başka olan bu saklambaç oyununda iki takım olarak rakiplerinizle yüzleşeceksiniz. Saklanan Takım, haritadaki neredeyse her dekoratif nesnenin kılığına girebilecek. Amaçları süre dolana dek Avcı Takım’dan saklanmak ve hayatta kalmak. Avcı Takım’ın göreviyse zaman dolmadan Saklanan Takım’ın tüm üyelerini bulmak ve avlamak.

Nesneyi bulabilir misiniz?

Nesne Avı’nı hemen bugün oynayabilirsiniz! 15 arkadaşınızı da yanınıza alıp StrayKite’ın yeni öne çıkan adasında doyasıyla eğlenmek için şu Kreatif kodunu kullanın: 6069-9263-9110

Kreatif’e eklenen yeni ayarlar ve cihazlarla kendi Nesne Avı oyununuzu tasarlayın! Yeni Nesnematik silahını deneyin, ayarlarınızı özelleştirin ve oyuna başlayın! Gelecekte Nesne Avı için yeni seçenekler de ekleyeceğiz. Çalışmalarınızı sosyal medya kanalları, Discord, Reddit ve Kreatif kod sitelerinde paylaşarak dünyaya duyurmayı ihmal etmeyin.

StrayKite kodunu kullanarak Nesne Avı’nın yaratıcılarını desteklemeyi de unutmayın.

İyi avlar dileriz!

Fortnite Nesne Avı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • StevMete12 ay önce
  • Fortnite bitti artık ya kimse oynamıyor

Sıradaki içerik:

Watch Dogs: Legion nasıl görünüyor?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478