Fortnite 8.Sezon Geçişi Ücretsiz Olacak

Fortnite, Sevgini paylaş etkinliğinin bitmesinden önce 13 adet yarışmayı tamamlaya bilmenizi sağlayan 8.Sezon Battle Pass’ini ücretsiz veriyor.

Epic games bugün vermiş olduğu yama notlarında, Sevililer Günündeki sürpriz hediyeler için gerekenleri açıklayan bir duyuru bıraktı. 27 Şubattan önce 13 Fazla Mesai görevlerini tamamlayan herkese, Sezon 8 Savaş geçişini ücretsiz olarak alacak ve sezon 8 kıyafetini kazanacak.

Fortnite Battle Royale Neden Bu Kadar Popüler?

Hediye 22 şubat’a kadar ücretsiz ve yeni piyade tüfeği eklenmiş durumda.Yapılan güncellemede çeşitli hata düzeltmeleri ve dans seçenekleri eklendi.

Sınırlı süre Modlarında hafta boyunca ‘hızlı tempo‘da’ devam edecek. Epic Games nelerin uygun olduğunu görmek için oyuncuların oyun içi Perşembe ve Cumartesi günleri kontrol etmenizi önerecek. Yani buna bir tarama versiyonu diyebiliriz.

Ek olarak ise bir düşmanı yok ederken %40’lık bir hasar oranı ve %50 sağlık veya kalkan içeren varsayılan çalma listesine Pop-Up Cup ayarları da eklendi. Bütün Yama notlarını buradan kontrol edebilirsiniz..

Etkinliğin Sezon 8’in gelmesinden hemen önce 27 Şubat tarihine kadar sürecek ve o zamana kadar ücretsiz savaş geçişini engellemek için vaktiniz olacak.Bunun ne anlama geldiğinden emin olamadıysanız,Güncelleme notlarını buradan inceleyip tamamen bütün gizli gerçekleri öğrenebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Fortnite 7.40 içerik güncellemesi çıktı! | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] Fortnite 8.Sezon Geçişi Ücretsiz Olacak […]

Sıradaki içerik:

Apex Legends Karakterler Özellikler ve Taktikler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478