Fortnite, 8 haftalık Summer Skirmish serisinde 8 milyon dolar ödül havuzu sunuyor

Epic, umut ettiğimiz gibi, bir dolu parayla, rekabetçi bir Fortnite planlarını başlatıyor. Şirketin önemli yatırımları bu haftasonu başlıyor, sekiz haftalık Summer Skirmish serisi toplamda 8 milyon dolarlık bir ödül parası veriyor.

Dizide yer alan katılımcılar, “topluluk yaratıcıları ve rekabetçi becerilerini sergileyen Fortnite oyuncularını” içerecek ve ilk davet dalgası çoktan gönderildi. Bu hafta sonu 250.000 $ ‘lık bir ikili yarışmasıyla başlıyor, ancak Epic henüz formatın ya da serinin sonraki aşamalarında neler beklenmesi gerektiğine dair daha fazla ayrıntı sunmadı. Her iki yarışmacı ve format haftadan haftaya değişebilir.

PC’nizdeki en iyi savaş royale oyunlarıyla antrenmanlarınızı gerçekleştirerek hazır olduğunuza emin olun.

Fortnite esport’larının planları ilk olarak Mayıs ayında açıklandı. Epic, 2018-2019 sezonunda 100.000.000 $ ‘lık yatırım sözü verdi. O sırada şirket, “daha ​​kapsayıcı olmayı planlıyoruz ve oyun oynamayı ve izlemeyi sevindirmeye odaklandık” diye kendi esport yaklaşımının farklı olacağını söyledi.

Summer Skirmish serisiyle yakında başlayacak . Fortnite sezonunun 5 yayın tarihinden hemen sonra,neler bekleyeceğimiz konusunda daha net bir fikre sahip olacağız.

Bu, rekabeti başlatmak pahalı bir yoldur, ancak Fortnite’ın toplam geliri olan Epic’in büyük olasılıkla maliyeti karşılaması mümkündür. Gelecekte yapılacak bir davetin umuduyla becerilerinize ayak uydurmak istiyorsanız yukarıdaki ipuçlarımıza göz atın. Onlar size zenginlikleri getirmeyi garanti ediyorlar.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Skyrim Gerçekçi Güncelleme

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478