Fornite 5. Sezon Bomba Gibi Geliyor !

Dünyanın dört bir yanında bulunan Fortnite hayranları bu sıralar Sezon 4’ün final günlerine devam etmekte. Sezon 5 hakkında bilmemiz gereken birçok şeyi sizlerle paylaşacağız.Fortnite Battle Royale’in Sezon 4’ü mayıs ayında meteorlar ile genel haritanın bir çok kısmını değiştirdi ve yeni bir tema ekledi.

 

Karakterlerin ve kötü adamların temaslarının Epic Games şirketi tarafından hiçbir zaman tam olarak açıklanmadığını biliyoruz fakat oyuncular nihayet 30 Haziran’da başlatılan Vagonun roketi ve esrarengiz çatlaklar,portallar ile haritanın ve gökyüzünün çevresinde ortaya çıkmaya başladığında bazı cevaplar almaya başlamıştı.

Sezon 4 ne zaman bitecek ?
İki gün süresince uzatılmış olan Sezon 4’ün resmi bitiş tarihi 11 Temmuz Çarşamba olacağı düşünülüyordu fakat oyuncuların tüm cevapları netleşmeden önce bir kaç gün daha beklenilmesi kararına varıldı.

Sezon 5 ne zaman başlayacak ?
Epik Games MrPopoTFS ismiyle kayıtlı bir Reddit gönderisine göre , Sezon 5, 12 Temmuz Perşembe günü saat 09:00’da Başlayacak, oyuncuları daha fazla bekletmek şirket için pek de iyi olmayacaktır çünkü Sezon 5 fazlasıyla gecikti.

 

fortnite sezon 5

Sezon 5 açılışı ile yeni bir bilet satışı olacak ve bu bilet satışı için ortalama belirlenen fiyat şuanlık 10$ olarak düşünülüyor.

Bu geçiş bileti size neler katacak ?

Exp kazanımları ile atladığınız seviyelerden sonra yeni sezona özel skinlere sahip olabileceksiniz ve birçok ürünün kilidini açmış bulunacaksınız.

Sezon 5 in 10 haftalık bir süre zarfında tamamlanması düşünülmekte.

Umarım bütün Fortnite sevenler için mutlu bir haber olur !

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu “GAI Travel”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478