Flappy Bird Battle Royale İle Geri Dönüyor

Geçtiğimiz yıllarda çıkan ve çok kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından oynanan ve bir çırpıda kaldırılan Flappy Bird efsanesi geri dönüyor. Flappy Bird Battle Royale modu ile geri dönüyor. 

Bir gecede popüler olan ve haftalar içerisinde milyonlarda kişi tarafından oynanan Flappy Bird oyunu çok kısa bir süre içerisinde kaldırılmıştı. Oyun şimdi de Battle Royale modu ile geri dönecek. Bir dönemin en çok oynanan oyunları arasında yer alan Flappy Bird oyunu, farklı bir oyun modu ile tekrar geri dönecek. PUBG ve Fortnite gibi oyunlardan aşina olduğumuz Battle Royale oyun modu, Flappy Bird’e geliyor.

Flappy Bird Geri Dönüyor 

Farklı bir oyun deneyimi sunmak isteyen yeni Flappy Bird, kuşlarla dolu bir otobüste başlayacak. 99 kullanıcı ile birlikte uçacağınız bu oyun modunda en uzağa giden kullanıcı oyunun kazananı olmuş olacak. 

Yeni Flappy Bird, deneme modları ile birlikte geliyor. Oyuncuların kendilerini deneyip geliştirebilecekleri bu modlar sayesinde oyun daha eğlenceli bir hal alıyor.

Sony PlayStation Plus Temmuz 2019 Oyunlarında Değişiklik Yaptı

Şimdilik Beta sürecinde olan yeni Flappy Bird oyununun kısa süre içerisinde iOS ve Android için çıkması bekleniyor. Flappy Bird Battle Royale oyunu bu linke tıklayarak deneyebilirsiniz. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Whatsapp, Facebook, Instagram Aynı Anda Çöktü !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478