Final Fantasy VII Remake Geri Sayım Sayacı Yayınlandı

Oyun severlerin büyük bir merakla bekledikleri Final Fantasy VII Remake için yeni bir gelişme yaşandı. Final Fantasy VII Remake geri sayım sayacı yayınlandı. 

Ünlü oyun stüdyosu Square Enix’in sevilen yapımları arasında yer alan Final Fantasy Remake sürümleri ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Final Fantasy oyunun sitesine eklenen ve geriye sayan sayaç oyunun yeni tanıtım videosunu işaret ediyor. 

Final Fantasy VII Remake Geri Sayım Sayacı Yeni Tanıtım Videosunu İşaret Ediyor

11 Eylül 2019 tarihinde Türkiye saati ile 17:00’da yayınlanacak olan yeni tanıtım videosuyla birlikte oyuncuların pek çok sorusunun yanıt bulması bekleniyor. Final Fantasy VII Remake’in FF7 evrenini yansıtıp yansıtmayacağı merak edilirken oyunda yeni öğelerin olup olmayacağı da merak konusu. 

Oyunun yapımcısı olan Square Enix’in yeni oyunda Final Fantasy VII severleri etkileyip etkilemeyeceğini oyunun çıkışıyla birlikte görebileceğiz. Final Fantasy VII Remake ilk olarak Square Enix tarafından E3 2015 etkinliğinde duyurulmuştu. Hakkında uzun bir süre haber alınamayan oyun 2019 yılında tekrar ortaya çıkmıştı. Square Enix oyunun oynanış videosunu E3 2019’da oyun severlere göstermişti. 

PlayStation 4 için duyurulan oyun parça parça yayınlanacak ve ilk parçası 3 Mart 2020 tarihinde yayınlanacak. Oyunun başka platformlar için yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ubisoft Steam’in Aldığı Payı Eleştirdi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478