FaZe Banks : Seni Asla Affetmeyeceğim Tfue

Tfue ve FaZe klanı arasında davada her geçen gün yeni olaylar yaşanmaya devam ediyor. FaZe klanının kurucularından olan ve Tfue ile olan arkadaşlığıyla bilinen Ricky “FaZe Banks” Banks “Seni asla affetmeyeceğim Tfue”

Tfue ile olan sıkı arkadaşlığıyla bilinen ve klanının kurucusu olan Banks, Tfue’nun klanı dava etmesinin ardından YouTube’da bir video yayınladı ve Tfue’u asla affetmeyeceğini belirtti. Bilindiği gibi Tfue’nun da bünyesinde bulunduğu FaZe Clan bugünlerde çeşitli davalarla müzdarip. Tfue ve FaZe arasındaki davanın nasıl sonuçlanacağı bilinmezken, Tfue’nun en yakın arkadaşlarından birisi olan ve klanın kurucuları arasında yer alan Banks, konuyla ilgili olarak vide yayınladı. 

Banks YouTube Üzerinden Açıklama Videosu Yayınladı!

Banks, YouTube hesabı üzerinden yayınladığı “Dear Tfue” isimli videoda Tfue’nun klana katılma sürecini anlatıyor. Videonun ilerleyen dakikalarında Tfue’nun kısa süre içerisinde ailesinden birisi olduğunu ve çok iyi arkadaş olduklarını belirten Banks tüm iyi günlerin geride kaldığını belirtiyor. Banks videonun devamında ayrıca Tfue’yu asla affetmeyeceğini ve bir daha asla eskisi gibi olmayacaklarını belirtti. Banks’in videosunu yazımızın sonundan bulabilirsiniz.

Profesyonel Fortnite Oyuncusu Tfue FaZe Clan’ı Dava Ediyor

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Profesyonel Fortnite Oyuncusu Twitch Tarafından Banlandı1 sene önce
  • […] FaZe Banks : Seni Asla Affetmeyeceğim Tfue […]

Sıradaki içerik:

Game of Thrones final bölümü rezil oldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478