Far Cry 5 Oynamadan Önce Bilmeniz Gereken Şeyler

 • Far Cry 5’in formülü, anıtsal yollarla değişmedi: Düşmanları vurun , karakolları temizleyin ve tüyler ürperten kızlara tekrar tekrar zaman ayırın. Ancak Ubisoft’un açık dünyası FPS’inde yeni oyuncular için çok sayıda yeni kırışıklık var.

Esirleri kurtardıktan Sonra Daima Konuşun

 • Birilerini kurtarmanın her zaman iki faydası olduğundan emin olun: Direniş puanları kazanırsınız ve her vatandaşın dünya hakkında bilgi vermek için bir bilgisi vardır. Ya da kaçırmış olabileceğiniz yağma tuzakları veya ilgi noktaları. Böylece onları kurtardıktan sonra, chit-chat için zaman ayırın.

En Kısa Sürede Extra Tabanca Kılıflarını Açın

 • Oyuna bir ateşli silah yuvası ve silahlar için iki yuva ile başlıyorsunuz. Ancak, böyle bir oyun için iki silah yuvası yeterli değildir ve önceki Far Cry oyunlarından farklı olarak, hayvan derilerinden ek kılıflar üretemezsiniz.
 • Böylece, en kısa sürede üçüncü ve dördüncü kılıfın kilidini açmak için puanlarınızı saklayın. Bu, her karşılaşma için size bir silah verecektir: Bir yakınlık için bir keskin nişancı tüfeği, yakın karşılaşmalar için bir av tüfeği veya SMG, uçakları ve araçları çıkarmak için bir RPG ve her şey için cephaneniz bittiğinde bir tabanca. Ya da oradaki ışıltılı olanı yapar ve bir alev silahı verir.

  En İyi Para Kazanma Yolu Avcılık veya Balıkçılık

 • Özellikle balık avı. Aynı yerde asılı birkaç iyi balıkçılık noktaları vardır. Fisher King’i yakala, balık tutmayı dene, ve bir şeylerin asılmasını sağladığında, birkaç dakika içinde 1000 dolar kazanmak için alabildiğine hızlı bir şekilde alabiliyorsun.

Perk Puanı Almaya Ne Kadar Yakın Olduğunu Görmek İçin Challengelarını Kontrol Et

 • Gözünüzde çok fazla noktaya mal olan yeni bir diken varsa ve bunun kilidini açmaktan sadece biraz uzaktaysanız , (madalyonla işaretlenmiş) zorluklar sekmesine hızlı bir şekilde göz atın. Listede ilerleyin: çeşitli zorlukları ve kazanma puanlarını tamamlamanızın ne kadar yakın olduğunu gösterir. Sadece oyunu oynayarak zorluklarla başa çıkacağınız için, muhtemelen bir kaçına yakınsınız demektir ve örneğin, meydan okumayı tamamlamak için sadece birkaç tane daha el bombası öldürdüğünü görürseniz, sadece Bir sonraki savaşda bir sürü el bombası kullanın

Kasaları Patlatarak Değil Güvenli Bir Şekilde Açın

 • Kilitli bir kasa. Özellikle patlayıcıları açmak için kullanabileceğiniz zaman daha çekici bir şey yok. Fakat C4’ünüzü savaş için koruyun çünkü karakollarda ve meskenlerde bulacağınız kasalar genellikle fazla paraya sahip değil ve sadece arada sırada gümüş var. Patlayıcınızın çoğu işçilikten kaynaklandığından ve işçiliğin zahmetli bir şekilde stashlardan kaynaklanmasına ihtiyaç duyduğundan, onları havaya uçurmaktan kurtarmak akıllıca olacaktır.
 • Bunun yerine, mümkün olan en kısa zamanda onarım menüsünün kilidini açın. 5 saniyelik bekleme süresi haricinde kasaları açmak için kullanabilirsiniz (ayrıca araçlarınızı onarabilirsiniz). Ayrıca kilitli kapıların yanı sıra kasaları açabilen bir kilit toplayıcısı da var.

En Kısa Zamanda Nick Rye’nin Kişisel Görevini Tamamlayın

 • Hava desteği olması, özellikle bir karakol görevi kötüye gittiğinde çok yardımcı oluyor. Pilot arkadaşınız Nick Rye’ye herhangi bir işaretli düşmana saldırması için talimat verebilirsiniz, böylece eğer bir keskin nişancı acı çekiyorsa ya da bir kişi kapağın arkasına kazınırsa, onlara bomba atmış olabilir ya da minigun ateşi ile onlara ateş açabilirsiniz. Rye’nin kişisel görevini tamamladıktan sonra, kendi kullanımınız için sınırsız sayıda uçak üretebileceğiniz Rye’nin uçak pisti de çok kullanışlı. Uçaklar sınırlı sayıda bomba ile birlikte geliyor, ancak füze tedarikinizi yeniden doldurmanız 1.000 dolarlık bir maliyetle gerçekleştirilebildiğinden, hava yolundan yeni bir uçak almak genellikle daha iyi bir fikir.
 • Rye & Son’s Airstrip, haritanın batı bölgesi olan Holland Valley’de bulunabilir.

Yaylar, Helikopterlerin Ön Camlarından Geçebilir

 •  Saf çaresizlik anında, tüm akıl almaz olaylar içinde,James bir helikopterde pilotta ok attı. Temizlendi ve sümüklüböcekleri indirdi. Öyleyse, tıknaz metal engellerle karşı karşıya olursanız yayı itibar etmeyin.

Paralı Askerler Birbirleriyle Konuşacak

 •  Aynı anda iki arkadaşı olma yeteneğini açtığınızda, birbirleriyle konuşabilecekleri bir şans var, Mass Effect stili. Eğer kilidini açmış karakterlerden birini daha iyi tanımak isterseniz onları ve başka bir arkadaşınızı yanınızda getirin ve dinleyin. Bir zorunluluk değil, ama ateşli tek katlı spewing robotlarından biraz daha fazla hissettiren hoş bir dokunuş.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Türkiye’nin En Sevilen Eski MMORPG Oyunları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478