Fallout 76 | 2020 Yol Haritası ve Sezonlar

fallout 76

Bugün Fallout 76 için 2020 yol haritasını yayınladık. Bu yol haritasında Fallout 76‘ya gelecek yeni içerikleri göreceksiniz. Sezonlar’ın tanıtımı, çatışma ve ödül sisteminin seviye gözetmeksizin tüm Sığınak Sakinleri için dengelenmesi, C.A.M.P. Sığınakları, Legendary Perk’ler, ayrıca bir yıl boyunca sürecek Brotherhood of Steel hikâyesinin başlangıcı ve çok daha fazlası yol haritasında yer alıyor.

76 Sezonları
76 Sezonları’na hoş geldiniz! Sezonlar Fallout 76’ya mevcut Challenge sisteminin yerini alacak ve oyuncuların yol boyunca birçok yeni ödül kazanmasına yardımcı olacak yeni, hesap çapında bir ilerleme sistemi sunuyor. Sezonlar tüm oyunculara açık olacak ve Power Armor boyaları ve C.A.M.P eşyalarından Atom, Legendary Scrip, Perk Paketleri’ne kadar düzinelerce yeni ve eşsiz ödülleri açmak için tek süreçte birleşmiş bir ilerleme sistemi sunacak.

Günlük ve Haftalık Challenge’ları tamamladığı için Atom’la ödüllendiren eski Challenge sistemi yerine, oyuncular yeni bir para birimi olan S.C.O.R.E. puanları kazanacaklar.  Bu puanlar, oyuncuları bazı inanılmaz ödülleri açma yolundaki Sezonluk ilerlemelerinde geliştirecek. Böylelikle oyun çok daha eğlenceli, cezbedici ve esnek bir hale bürünerek her türden oyuncuya hitap edecek. Sezonlar hâlâ yapılan dahili testler ve oyuncuların geribildirimleri sonucunda bir dizi değişikliklere uğrayabilir. Ancak yeni sistemin şu anda nasıl işlediğini merak ediyorsanız, size birkaç ipucu verelim:

  • Ana Menü’de yeni bir seçenek bulunacak. Bu seçenek ile Fallout temalı sezon ilerlemesi ekranına geçebileceksiniz. İlerleme ekranı 1. Sezon boyunca Captain Cosmos temalı bir masa oyunu olacak!
  • Tüm oyuncular sıralamada 1. Rank’ten (dereceden) başlayıp 100’e kadar tırmanabilecek. Rank atlayabilmeniz için Challenge sistemi ve diğer oyun içi etkinlikler ile elde edebileceğiniz S.C.O.R.E. adında yeni bir puan birimini biriktirmeniz gerekecek.
  • Challenge’lar artık daha az karmaşık ve daha kolay. Her zaman oynadığınız şekilde Fallout 76 oynayarak bu görevleri rahatlıkla tamamlayabileceksiniz.
  • Her rank’te yeni bir ödül alacaksınız. İlerleme kaydettikçe ve dönüm noktalarına ulaştıkça (örneğin 25, 50, 76 gibi Rank’lerde) ödülünüzün boyutu artacak.
  • Her bir Sezon’un ilk iki haftası tamamlandıktan sonra, oyuncular 150 Atom harcayarak Rank atlama özgürlüğüne sahip olacak. İki haftalık süreç tamamlanınca, oyuncular Atom harcayarak Rank’lerde yükselebilecek. Böylelikle Sezon’a geç başlayan oyuncular arayı kapatabilecek.
  • Her Sezon 10 hafta sürecek. Bir Sezon tamamlanıp, yenisi başlayana kadar iki haftalık ara verilecek.

Açılış Sezonu, bu yaz 20. Yama ile başlıyor!

fallout 76

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

19 Mayıs coşkusu “Mersin Zula Şampiyonası” ile taçlanacak

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478