Execration , MPGL Şampiyonasında Unvanını Korudu

Filipinli kadro olan Execration, MPGL Asya Şampiyonası unvanını Grand Finals’de Clutch Gamers 3: 1 ‘i düşürdükten sonra başarıyla savundu.

DPC 2017-2018 etkinliklerine her zaman utangaç geliyor, İcra sürekli olarak SEA bölgesinde güçlü bir mevcudiyete sahip oldu.Katılım DOTA SEA Ligi, ANGGAME SEA ve Çin finalleri, Büyük Lig ve Manila Ustaları’nda şampiyonluk unvanı aldı. Sezon çoğu takım için deplasman yaparken,Filipinli kadro, 2016 MPGL unvanını savunmak için sıkı bir şekilde mücadele ediyor ve en üst seviyede performans göstermeye devam ediyordu.

Normal sezon Mayıs 2018’de başladı. Gruplarında ilk sırada yer alan Execration, Clutch Gamers ile birlikte Ana Etkinliğe hemen ekildi. İki takım, ilk kez büyük finallere geçmek için Clutch Gamers’ın Execration 2: 1’i en iyi şekilde oynadığı üst parantez finallerinde toplandı. Ancak, Execration bir rövanş için hazırdı ve Taylandlı takımdaki intikamını kesinleştirmek için Keen Gaming’e atladı ve büyük finallerde onları üstün tuttu.

MPGL’nin ilk iterasyonu, Filipinli oyunculara LAN etkinliklerinde oynama ve dünyaya daha fazla maruz kalma fırsatı vermek için organize edildiğinde gerçekleşti. 2014 yılında MPGL SEA Şampiyonası olarak 2016 yılına kadar büyümeye devam etti. Bu sene, Endonezya, Malezya, Tayland, Vietnam, Filipinler, Hindistan, Avustralya, Kamboçya, Singapur, Myanmar ve Laos’un en iyi Dota 2 takımlarının da aralarında bulunduğu serideki en büyük etkinlik oldu.

MPGL Asya Şampiyonası ödül havuz dağıtımı:

  1. sıra: Execration – $40,000
  2. sıra: Clutch Gamers – $20,000
  3. sıra: Keen Gaming – $10,000
  4. sıra: EVOS Esports – $10,000

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PPD Kuzey Amerika Dota Challengers Ligi’ni Başlattı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478