Epic Games Yeni Oyunu Battle Breakers

Steam‘ın en büyük rakiplerinden biri olan Epic Games, Fortnite, Infinity Blade ve Gears of War ile birilikte büyük bir hayran kitlesini, Epic Store uygulamasına çekmeyi başardı. Epic Games, Infinity Blade, Gears of War ve Fortnite gibi geniş  kitlelere hitap edecek olan yeni oyunlarını yayınladı.  Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş olan strateji türü oyun olan Battle Breakers, göze hitap eden güzel grafikleriyle beraber Bilgisayar ve mobil platforma aynı gün çıktı.

 

Google Stadia’ya çıkacak olan oyunun fragmanı yayınlandı!

 

Epic Games Yeni Oyun Battle Breakers

Battle Breakers, oynaması ücretsiz olan ve benzer türdeki diğer mobil oyunlara göre Pay To Win (p2w) öğlelerini içerisinde daha az bulunduruyor. Fakat oyunun içinde isteğe bağlı bir  seçenek olarak Battle Pass özelliği satın alınabilmekte.

Oyun Bilgisayar, İos ve Android ile çapraz bağlantıları destekliyor. Yani  oyunda kaldığınız yerden istediğiniz platform üzerinden oyununuza devam edebiliyorsunuz.

Battle Breakers, Bilgisayar ve Android cihazlar için  Epic Games  uygulaması üzerinden ya da Android için  Samsung Galaxy store üzerinden erişilebiliyor. Apple kullanıcıları ise oyuna direkt olarak App store üzerinden erişebiliyorlar.

Epic Games, oyuncuların ateş, toprak, buz ve daha fazla bölgeden oluşan, 1000(bin)’den fazla zindanın keşfedilebileceğini belirtiyor. Ayrıca oynayanların, canavar gruplarını ve boss‘ları öldürebilecekleri özel saldırılar ve yetenekler kullanılabilecek epik savaşların bulunduğunu belirtiyor.

Battle Breakers Konusu Nedir?

Epic Games de bulunan küçük ve tutkulu bir ekip tarafından çizgi filmlerden ilham alınarak geliştirilen bir oyun.  Kahraman toplama, Strateji ve Role yapma türündeki oyunda, dünyadaki en büyük kahramanları tekno büyü kristaline hapseden, uzaydan gelen canavarları süper kahramanlardan bir ekip oluşturarak gezegeni adım adım geri almak oyuncuların temel görevi.

Epic Games de yazan Battle Breakers‘ın konusu şöyle;

KRALLIĞI KURTARIN – Canavarlar krallığın her köşesini istila etti. Volkanlar, ormanlar, buzullar ve daha fazlasına yayılan 1000’den fazla zindanı keşfedin.

DEVASA BÖLÜM SONU CANAVARLARI, EPİK DÖVÜŞLER – Bölüm sonu canavarlarını alt etmek ve canavar lejyonlarını parçalamak için büyük saldırılar gerçekleştirin ve özel yetenekleri serbest bırakın.

MÜKEMMEL TAKIMI KURUN – Battle Pass, Skybreaker Görevleri ve Hero Mağazası ile, istediğiniz takımı kurma gücüne sahipsiniz.

YÜZLERCE KAHRAMAN – Dünyayı kurtarmak için savaşmaya hazır, güçlü kahramanlardan oluşan bir ordu toplayın.

PLATFORMLAR ARASI – Oyun mobil ve PC arasında sorunsuz kayıt aktarımı sağlar.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Dünyayı değiştiren en önemli icatlar

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478