Epic Games Fortnite x Jordan İşbirliğini Duyurdu

Epic Games’in en sevilen oyunlarının başında gelen Fortnite, yenilikleriyle oyuncuları cezbetmeye devam ediyor. Oyunun yapımcısı olan Epic Games Fortnite X Jordan işbirliğini duyurdu. 

Battle royale oyun türünün en popüler oyun olan Fortnite, Amerika başta olmak üzere dünyanın pek çok bölgesininde en çok oynanan oyunların başını çekiyor. Sporcusundan sanatçısına normal vatandaşından çocuğuna yani 7’den 70’e pek çok kişiye hitap eden bir oyun. 

Fortnite’ın sahip olduğu bu popülarite elbette ki Fortnite’ı sürekli güncel olmaya ve yeni markalarla işbirliği yapmaya itiyor. Fortnite’ın yapımcısı olan Epic Games ise bunu başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Fortnite Kısa bir süre önce Marvel ortaklığını duyurmuş ve Avengers : Endgame filmi için özel mod ve çeşitli kıyafetleri oyuncuların beğenisine sunmuştu. Fortnite daha sonrasında John Wick ile iş birliği oluşturmuş ve Fortnite oyuncuları bu ortaklığa da büyük ilgi göstermişti.

Fortnite x Jordan 

Epic Games’in Fortnite için birlikte çalışacağı yeni marka ise “Jordan” oldu. Ünlü basketbolcu Michael Jordan’ın kendi ismini verdiği marka her ne kadar Nike çatısı altında bulunsa da Nike markasından bağımsız olarak bazı çalışmalar yapıyor. 

Fortnite X Jordan işbirliği ile birlikte oyunculara neler sunulacak şimdilik bilinmiyor. Yeni ortaklıkla birlikte Fortnite Battle Royale modu için yeni etkinlikler ve Jordan markası altında oyuncular yeni kozmetik ürünlere sahip olabilecek. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Epic Games Store Kullanıcıları Hesap Engellenme Sorunundan Şikayetçi | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Epic Games Fortnite x Jordan İşbirliğini Duyurdu […]

  • Formula 1 2019 Oyununun İlk Fragmanı Yayınlandı | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Epic Games Fortnite x Jordan İşbirliğini Duyurdu […]

Sıradaki içerik:

PUBG Güncelleme #29 çıktı! İndir!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478