Enes Batur Gerçek Kahraman Fragmanı Çıktı!

Enes Batur ilk çıkan filminden sonra (Hayal mi Gerçek mi?) ikinci filmini çıkarmaya karar verdi ve çalışmalara başlamıştı şimdi ise ikinci filmi Enes Batur  “Gerçek Kahraman” filminin fragmanını çıkarttı. İlk filmi izlemeyip konusu merak edenler için;

Hayal mi Gerçek mi?

Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur’a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. O, okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes’in artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

State Of Play Etkinliğinde Tanıtılan Oyunlar

  • Bu ilk filmiydi ikincisinde takipçilerine daha ciddi çalışmalarla karşılarına çıkacağını söylemişti şimdi de Gerçek Kahraman filminin fragmanına ve konusuna bir göz atalım.

Enes Batur “Gerçek Kahraman” , Youtube hesabında paylaştığı eğlenceli ve komik videolarla popülerleşen Batur’un rol aldığı “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filminin devam halkası. Komedi türündeki filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Medya üstleniyor.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • bipudra1 sene önce
  • Enes baturun ilk filmini belkide10 keree izledik. küüçük oğlum çok seviyor: bu yeni gerçek kahramanı da çok meerak ediyordu.e fragmanının olması iyi oldu izliyoruz şimdi sayenizde.

  • Tesettürlü Elbise1 sene önce
  • İster sevsinler, ister sevmesinler. Çocuk tek başına birşeyleri başardı ve şimdi klasik tv anlayışının en büyük düşmanı haline geldi.

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu “3SwitcheD”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478