Enes Batur Çalıntı İçerikleri

Türkiye’nin en fazla abone sayısına sahip olan Youtube kanallarının başında gelen Enes Batur hakkındaki iddialar, sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Enes Batur çalıntı içerikleri yayınlıyor şeklindeki haber ve videoları, ünlü Youtuber Enes Batur’u fazlasıyla zora sokacağa benziyor.

Enes Batur Çalıntı İçerikleri İddiası Gerçek mi?

Oyun konsolları ve oyunları incelediği videolarla Youtube üzerinde abonelerine ulaşmaya çalışan Enes Batur, geçen süreç içerisinde kanalını büyütmüştür. Bu süreçte oyun videoları dışında kendine özgü formatlar geliştirerek yeni ilgi çekici videolar paylaşıp Türkiye’nin en büyük kanalına sahip olmuştur.

Ancak Youtube üzerinden yayın yapan ve içerik çalan sosyal medya kullanıcılarını ifşa eden JTonYouTube adlı kanal, Enes Batur’un çalıntı içerik paylaştığını iddia etmiştir. JTonYouTube yeni bir video çekerek Enes Batur’un dünyaca ünlü youtuberları arasında yer alan PewDiePie ve MrBeast kanalında bulunan videoların formatını çaldığını açıkladı.

İfşa kanalının bu açıklaması, Türk Youtuberlarda şok etkisi yaratırken, kısa sürede Türk Youtuber abone tarafından da sosyal medya da hızlı bir şekilde yayılmaya başladı. Gelen bu haberler ve sosyal medya gündeminde böyle bir haberden dolayı oldukça rahatsız olan Enes Batur’un, bunu gizlemek için yayınlanan videoyu kaldırttığı hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Son zamanlarda çalıntı içerik konularıyla gündemde olan ünlü Youtuber, iddialar hakkında net bir açıklama yapmış bulunmuyor. Ancak ifşa videolarında net bir şekilde, Enes Batur çalıntı içerikleri konusunda net deliller sunuluyor.

Bu şekilde hakkında çıkan iddialar, youtuberın yabancı youtuberlar tarafından yapılan videoların aynısını Türkçe şeklinde tekrar ettiği yönünde ortaya çıkmaktadır.

Enes Batur Youtube Kanalı Hakkında Bilgiler

  • Youtuber, Türkiye’nin kişisel Youtube kanalları arasında en fazla takipçiye sahip olan kanalı olarak bilinmektedir.
  • 20 yalında olan Enes Batur’un toplam abone sayısı 11 milyonu aşmış durumdadır.
  • 18 Kasım 2012 tarihinde açmış olduğu kanalında bugüne kadar yayınlanan videoların tamamı, 5 milyar 202 milyon izlenme almıştır.
  • Enes Batur 2 adlı kanalını ise 2013 yılının sonlarına doğru açmıştır. Bu kanalda da 1 milyonun üzerinde abone sayısına ulaşmıştır.
  • Kendi isminin geçtiği sinema filmi çekmiştir.
  • Acun Ilıcalı’nın özel uçağıyla birlikte Ilıcalı ile buz hokeyi maçı izlemeye giderek de adından söz ettirmeyi başarmıştır.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • En İyi Oyuncu Kulaklıkları! | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Enes Batur Çalıntı İçerikleri […]

Sıradaki içerik:

Youtuber Nasıl Olunur?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478