En Pahalı Oyun Konsolları

ps4 altın kaplama

Altın Kaplama bir Nintendo Wii ister misiniz?

Merhaba OyunPixel takipçileri, bizler bir oyun konsolu alacakken bile çok fazla kez düşünürken insanlar bir oyun konsoluna altın kaplama gibi şeyler yapıyorlar. İşte bugün sizlere Dünyanın en pahalı oyun konsolları olan bir listeyi sunacağız. Yorumlarınız bizler için çok değerli, sizler de aşağıdan en pahalı oyun konsolları ile ilgili fikir ve yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın İyi okumalar. Pixellendiniz! 

En Pahalı Oyun Konsolları

24 Ayar altın kaplama NES

en pahalı konsollar

Şuan için sadece 10 adet üretilmiş olan Nes (Nintendo Entertainment System) oyun konsolu ile başlıyoruz. Yani yeterli paranız olsa bile temin etmeniz oldukça zor olan bir konsol. Konsolun üretilme sebebi ise, Legend of Zelda oyunun 30. yılını kutlamak.

Bu konsolu satın almak isterseniz vereceğiniz miktar 5.000 Dolar  yani Türk lirası olarak 30.748,05 Türk Lirası

Altın Kaplama Playstation 4

ps4 altın kaplama

Dubai’de bir oyun fuarında tanıtılan konsol, 9 karatlık pembe bir altın kaplama ile geliyor. Bu konsola sahip olmak istiyorsanız ödemeniz gereken para 13.600 Dolar gibi bir miktar. Yani türk lirası olarak 83.649,11 Türk Lirası.

Bu konsolun normal Playstation 4’den donanımsal olarak hiçbir farkı yok.

Nintendo Wİİ Supreme

en pahalı oyun konsolu

Dünyada sadece 3 adet bulunan bir konsol bu. Üzerinde 2.2KG ağırlığında 22 ayar bir altın kaplama bulunuyor. Tuşları ise değerli elmaslarla bezenmiş durumda. Eğer bu 3 nadir konsoldan birine sahip olmak istiyorsanız ödemeniz gereken para  299.995.00 Euro yani Türk lirası olarak 2.000.341,16 Türk Lirası

en pahalı oyun konsolu

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

S10 Lite Özellikleri ve Fiyatı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478