En iyi video indirme programları

Herhangi bir internet bağlantısı kullanmadan hoşunuza giden videoları sonradan izlemek için ya da farklı nedenlerden dolayı indirme gereksinimi duyduğunuzda, video indirme uygulamaları bazen önemli bir yere sahip olmaktadır. En iyi video indirme programları başlıklı bu yazımızda, internette çeşitli platformlar üzerinden video indirmenize olanak tanıyan en iyi video indirme programları hakkında kısa bilgilere yer verdik.

En iyi video indirme programları

aTube Catcher

Tüm popüler çevrimiçi video sitelerinden video indirmenizi sağlayacak, harika bir programdır. Vimeo, Dailymotion ve Youtube gibi tüm sitelerden, bilgisayarınızı çok hızlı bir şekilde aTube Catcher sayesinde video indirebilirsiniz. Videoyu indirirken, cep telefonunuza ya da videoyu izleyeceğiniz cihaza uygun bir formatta da indirme seçeneği sunmaktadır.

Free Youtube Download

Yine en iyi video indirme programları arasında gösteren Free Youtube Dowlansd, Mac ve Windows işletim sistemi kullanan cihazlarınıza Youtube üzerinde bulunan videoları pratik bir şekilde indirmenize imkân tanıyor. Programın en güzel tarafı, Youtube üzerinde oluşturduğunuz listeler ve kanallardaki videoları, toplu olarak indirme imkânı sunmasıdır.

ClipConverter

ClipConverter web uygulaması da, videoları bilgisayara indirmede sorunsuz kullanılan programlardan biridir. Basit ara yüzü ve gelişmiş özellikleriyle, videoları indirmek artık çok daha kolay olacak.

Savefrom.net

İnternet tarayıcısı üzerinde çalışmakla birlikte ücretsiz olan Savefrom.net servisi sayesinde, Youtube videoları başka bir programa ya da yazılıma gerek kalmadan indirme imkânı sunmasıdır.

Bu uygulamayı tarayıcınıza ekledikten sonra, indirmek istediğiniz videoyu oynatarak seçenekler kısmından paylaşma seçeneğine gelin ve bu seçeneklerden Savefrom.net seçeneğini seçerek videoyu kolaylıkla indirin.

Airy

En iyi video indirme programları arasında gösterilen ve basit kullanımıyla dikkat çeken Airy, video linkinin tarayıcıdan kopyalanıp yapıştırılmasından sonra onay verilmesinin ardından videoları indirmeye başlıyor. Yani Airy üzerinde bulunan adres çubuğuna, Youtube’da bulunan videonun adresini yapıştırmak suretiyle istediğiniz videoyu farklı formatlarda bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Freemake Video Downloader

MTV, Videmo, DailyMotion, Facebook ve Youtube gibi neredeyse popüler tüm web sitelerinde bulunan videoları, bilgisayarınıza rahatça indirebilirsiniz. Üstelik cep telefonlarıyla ya da farklı video oynatıcı platformlara uygun olacak şekilde farklı uzantılarda indirilmesine imkân verilmesi de, bu programın en dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

 Önerilen İçerik: YouTube Türkiye;de En Çok İzlenen Videolar  başlıklı yazımızda, Türkiye’de en fazla izlenen videolar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Bedava Oyunlar Nasıl Para Kazanıyor?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478