En İyi Tarayıcı Oyunları

top eleven oyna

Merhaba OyunPixel takipçileri bugün sizlere, en iyi tarayıcı oyunları olan bir liste ile karşınızdayız. Yorumlarınız bizler için çok değerli, aşağıdan fikirleinizi, yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

En İyi Tarayıcı oyunları

 Online Soccer Manager

Adından da anlayacağınız şekilde, bir Menajerlik oyunu bu oyun hem de Online tabanlı. Dünyanın neredeyse her Futbol Ligi mevcut bu oyunda.

Kendi liginizi oluşturabilir, başka liglerde boy gösterebilir ve arkadaşlarınızı ekleyip arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Oyun web tabanlı ve aynı zamanda mobil platformlarda da mevcut.

en iyi tarayıcı oyunları

League of Angels II

Mmorpg türünde olan oyunumuz League of Angels oyunun devam oyunudur. Şuan popüler olan bir oyundur. Aynı zamanda oyunun eğlenceli bir hikayesi var ancak seslendirmeler konusunda sınıfta kalan bir oyun. İyi mekaniklerle bezenmiş bir oyun bu.

en iyi tarayıcı oyunları

Travian

Bu oyunun geçmişi gerçekten maziye dayanıyor ancak halen güncelleme ve geliştirme alan bir oyun. Grafikler ve oyun arayüzü her geçen gün yenileniyor. Bir şehir geliştirme ve askeri üs kurma oyunu denilebilir basitçe. Yüksek sayıda kullanıcısı mevcut.

en iyi tarayıcı oyunları

 

Forge of Empires

Tarayıcı- web tabanlı bir oyun daha. Bronz çağdan başlayıp endüstri çağına kadar ilerleyebileceğimiz bir oyun. Sadece şehir simülasyonu değil diğer oyuncular ile de kapışmalar, savaşlar yapabileceğimiz bir oyun var karşımızda.

en iyi tarayıcı oyunları

Game of Thrones: Winter Is Coming

Bu oyun hakkında pek bir bilgim yok ancak kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, iyi bir oyun olarak konumlanıyor.

Kendi ejderhanla bir kale inşa et. Bir ordu topla ve Westeros’un en güçlü efendisi ol. Orduları eğitmeye ve araziyi boşaltmaya başla. Rahat giriş ve hızlı başlangıç. Kış geliyor. Savaş gücünü güçlendir. Kendi ejderhası. Kilitleri yakalayın. Hikayeni yaz.

en iyi tarayıcı oyunları

 

 

Wargame 1942

Wargame 1942 oyunu bize, 2. Dünya savaşında bir general olmamıza olanak veriyor. Başarılı olmak için bir ordunun tüm gereksinilmlerini bilip, karşılamamız gerekiyor. Yapımcının diğer oyununa çok benzerlik gösteren bir oyun bu. Senaryosu çok iyi olmasa da size iyi vakit geçirme olanağı sunuyor.

en iyi tarayıcı oyunları

Top Eleven

Top Eleven Football Manager, Nordeus tarafından geliştirilen, Facebook ve diğer sosyal paylaşım siteleri üzerinden oynanabilen futbol menajerliği simülasyon oyunu. Mayıs 2010’da çıkmıştır. Oyun sosyal ortam için futbol yönetimi oyunlarının eksikliğini gidermek amacıyla tasarlanmıştır

Bu oyunda aynı Online Soccer mantığında bir oyun. İlk çıktığında Facebook üzerinden oynadığımda beni saatlerce başından kaldırmayan bir oyundu.

top eleven oyna

Legend Online

Bu oyun hakkında pek bir bilgim yok ancak kullanıcı yorumları gayet iyi.

Legend Online, Oasis Games tarafından dağıtılan, klasik MMO RPG oynanışına dayanan, orta çağ fantastik türde olan ücretsiz bir tarayıcı-tabanlı oyun.

Oyunda her birinin farklı avantajları ve eksiklikleri bulunan okçu, büyücü veya savaşçı karakterlerinden birini seçebiliyoruz.

en iyi tarayıcı oyunları

 

Big Farm

Bu oyun vakit geçirme üzerine master yapmış adeta. Çok farklı bir tarzı olmamasına karşın sizi hemen sarıp sarmalayacak bir oyun.

Oynaması eğlenceli bir oyun olan canlı grafiklere sahip Big Farm, diğer çiftçilik oyunlarına iyi bir rakip olacakmış gibi duruyor. Kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanarak çiftliğinizi en üst seviyeye ulaştırma anlayışıyla hareket ettiğiniz oyunda, kazancınızı arttırmak için birkaç farklı seçenek sunuluyor. Mahsulunuzu büyütebilir ve toplayabilir, hayvanlarınızı yetiştirebilirsiniz. Ayrıca gübre ve verimi arttıran ürünler de kullanabilirsiniz.

Big Farm’da diğer oyunculara karşı mücadele edebilir ve hedeflerinize onlardan önce ulaşmaya çalışabilirsiniz. Bir takım olarak da oynayabilir ve çiftliklerinizi ulaşabilecekleri en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Big Farm bir yandan oynaması basit oyun mekaniğiyle, diğer yandan da geliştirebileceğiniz birçok yapı sunmasıyla eğlenceli bir deneyim sunuyor.

en iyi tarayıcı oyunları

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • LABrador8 ay önce
  • en iyi tarafayıcı oyunları oyunpixelde

Sıradaki içerik:

Tüm Zamanların En İyi Araba Oyunları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478