En İyi Laptop Soğutucuları

Hava, bizi hayatta tutan görünmez maddeden daha fazlasıdır. Aracınızdaki lastikleri doldurmak ve dizüstü bilgisayarınızın içindeki hassas elektronikleri soğutmak gibi diğer birçok önemli kullanıma sahiptir. Dizüstü bilgisayarlar daha güçlü bir şekilde büyüdükçe, ısı dağılımı, titiz soğutucularına giden tüm mühendisliklere rağmen bir sorun haline geldi.

En İyi Genel – Cooler Master NotePal X3

  • Cooler Master, hayranların, PC kasalarının ve diğer soğutma aksesuarlarının üreticisi NotePal X3 ile gerçekten güzel bir dizüstü soğutma pedi var. Ön fanlar, 200mm fanın içinde dizüstü bilgisayarınızın belini hareket ettirmenize yardımcı olur. Devasa fanın yanı sıra, telefonunuzu şarj edebilmeniz için USB geçişinin yanı sıra açıp kapatabileceğiniz mavi LED aydınlatmaya da sahiptir.

 

Satın almak için buraya tıklayınız

Deepcool M3

  • Deepcool M3 soğutma pedi, hafif eğimli ergonomik tasarıma ve havanın hareketini kolaylaştırmak için 140mm’lik bir fana sahiptir. Ayrıca iki USB bağlantı noktası ve bir mini USB bağlantı noktası var, ancak bu soğutma pedini yerleşik hoparlörlerinden ayıran özellik. Orada bir çift tweeter ve bir woofer var, bu yüzden bu şey çok göze çarpıyor.

Satın almak için buraya tıklayınız

TopMate 12 Laptop Cooler

  • OyunPixel olarak bizim favorimiz 🙂
  • TopMate 12, çevre çapında dört küçük fana ve merkezde beşinci, güçlü bir fana sahiptir. Ayrıca, fan hızını ve aydınlatmayı ve ünitenin kendisini güçte ayarlamanızı sağlayan ön tarafta bir kayma kontrol ünitesi bulunmaktadır. Üstüne, küçük bir çıkıntı yolun üstünden aşağı doğru çevirir. Ucuz ve işlevsel.

Satın almak için buraya tıklayınız

Tree New Bee Oyun Dizüstü Soğutucu

  • Tree New Bee dizüstü bilgisayar soğutma pedi, çok fazla hava geçiren dört adet 120mm fana sahiptir ve yan taraftaki kadranlar vardır, böylece fan hızlarını kontrol edebilirsiniz.
  • Fanlar, kesinlikle soğutma pedleri için geçerli olan LED rengi olan mavi LED’lerle yanar. Ayrıca ekstra bir USB bağlantı noktasına sahiptir, bu nedenle dizüstü bilgisayarınızı soğutma pedi için sadece bir tane vermek zorunda değilsiniz.

Logitech Touch Lapdesk N600

  • Logitech Touch Lapdesk N600’de dev fanlar ve LED aydınlatma yok. Büyük ve sağlam bir yüzeye sahip olan bir bilgisayarın, dizüstü bilgisayarın fan odasının çalışmasını sağladığı için çıplak kucağınızda oturmaktan çok daha fazla serinleme kabiliyetini arttırır. Düz ve geniş olmanın yanı sıra, bu soğutma pedi, web’de gezinmek için kısayol düğmeli, geri çekilebilir, çoklu dokunuşla etkinleştirilmiş bir dokunmatik yüzeye sahiptir.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Clai eSport Yeni CS:GO Takımını Duyurdu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478