En iyi iPhone Antivirüsleri

Sizler için seçtiğimiz iPhone güvenlik uygulamaları İOS ve Uygulamalarınızın korsanlardan korumak için birebir uygulamalardır. En iyi iPhone Antivirüsleri listesi sizler için özel bir şekilde hazırlandı. Sizler de iphone virüs test yaparak silebilirsiniz. Son günlerde aktif olarak herkese bulaşan iphone takvim virüsü temizleme için de programları indirebilirsiniz.

 

Apple firması varsayılan iPhone ve iPad‘leri için bazı güvenlik ve gizlilik koruması oluşturur. Örnek olarak,iMessage bölümü diğer Apple cihazlarına mesaj gönderirken uçtan uca tamamen farklı bir şifreleme sistemi kullanır.Apple firmasını mobil işletim sisteminin son sürümü olan iOS 11‘de ise bu konu farklı değildir.

Gizlilik ayarlarını Apple’ın kendi ayarları ile iOS 11‘de korumanın çok farklı yolları vardır fakat verilerinizi kontrol etmenize yardımcı olacak üçüncü taraf uygulamaları da mevcuttur.Bilgilerinizi tamamen güvende tutmanız için yardımcı olabilecek en sağlam uygulama iPhone güvenlik uygulamalarından bazılarını kullanıp sizler için hazırladık.

iPhone Virüs Temizleme Programları

Onion Browser

Tor’un yaratıcılarından olan iOS tarama uygulaması sizler için iPhone ve iPad’inizde rahatça güvenli bir şekilde gezinme sağlar. Onion Browser uygulamasının geliştiricisi Mike Tigas açık kaynak ve Onion web sitelerine erişim sağlamaktadır.Ayrıca komut dosyalarını otomatik olarak engellemektedir,çerezleri ve sekmeleri asla saklamaz ve birden fazla kullanıcı tercihine sahiptir.

Onion Browser

1Password – Password Manager

Şifrelerinizi güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlamanın bir diğer yolu ise bir şifre yöneticisi kullanmaktır.Tüm şifrelerinizi ve hassas bilgilerinizi hatırlatır , güçlü ve benzersiz şifreler oluşturmak içinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama ise AES 256 Bit şifreleme tekniği kullanarak bütün bilgilerinizi güvende tutar.

1Password

NordVPN: VPN Fast & Unlimited

Özel ağın arka planında çalışan NrdVPN, hat güvenliği bölümünü kullanırken bağlantıyı özel ve güvenli şekilde kılan tüm internet trafiğini yeniden yönlendiren ve şifreleyen bir uygulamadır.

nordvpn indir

Signal – Private Messenger

Sinyal uygulaması tüm iletişimleri güvence altında tutmak için uçtan uca farklı bir şifreleme sağlayan ve şifreli bir mesajlaşma ve sesli arama uygulamasıdır. Ayriyeten mesaj attığınız kişinin bilgilerini kimliğini ve kanalın bütünlüğünü doğrulayacak şekildedir.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • YourFriendPablo2 sene önce
  • Great, I really like it! Youre awesome

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu “Dodge Dummy”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478