En İyi Çeviri Siteleri

Bir çok kullanıcı, İngilizce Türkçe çeviri yapmak için genelde Google Translate kullanmaktadır. Diğer kullanıcılar ise farklı siteleri de bilmekte. Fakat bildiğimizden daha fazla ve farklı bir çok seçeneğiniz olduğunu biliyor muydunuz? en iyi çeviri siteleri listesi sizler için geliyor.

En iyi çeviri siteleri

 

Google Translate

Google Translate, çeviri kelimesi kullanıldığında en çok tıklanan sitelerden birisi. Google Chrome kullanan kullanıcılar daha sık kullanıyor neden mi? çünkü bu özellik chrome tarayıcısına entegre edilmiş durumda ve direkt sayfayı çevirebilmenize yarıyor.

İngilizce ve Türkçe çevir yapma dışında da 100’e yakın farklı dillerde çeviri yapabilen Google Translate, kelime ve cümleden ziyade web sayfaları ve akademik makaleleri de çevirebiliyor.

Translate.com Çeviri sitesi

Google sisteminin aksine, çevirilere odaklanmış bir çalışma yürüten Translate.com,  Google’da olduğu gibi Türkçe İngilizce çeviri harici 90’a yakın dillerde de çeviri yapabilmekte.

Diğer çeviri sitelerinden hiç birinin yapamadığı şekilde insan çevirisi özelliklerine de sahip olan Translate.comen az hatalı olan çevirme özelliğini de bizlere sunmakta.

Bing Translator

Microsoft şirketinin Bing arama motoru ile entegre etmiş olduğu Bing Çevirmen, başarılı olmasının yanı sıra, Translate.com gibi güçlü özelliklere ya da Google Translate gibi çok fazla dil seçeneklerine sahip değil.

İngilizce ve Türkçe çevirileri ile beraber 45 farklı dillerde çevirme yapabilen Bing Çevirmen uygulamasının geliştirilmesi devam etmekte.

Mobil Oyun Nasıl Yapılır

Yandex Translate

Yandex firmasının, Google ve Bing şirketlerine rakip olarak çıkartmış olduğu Yandex Translate, kısa zamanda çok başarılı sonuçlar vermeye başladı.

Bing Çevirmen uygulamasına benzer bil şekilde Türkçe İngilizce çevirileri ile 50 farklı dilde çeviri yapabilen Yandex Translate ile doğru sonuçlar da almak mümkün.

 

Yeni bir dil öğrenmek isteyen bireyler için birçok ücretsiz seçenek mevcut fakat bunlar hiç hiç zamanınız yok ise, tek yapmak istediğiniz şarkı sözleri veyahut kısa metinleri anlayabileceğiniz kadar Türkçe metine çevirmek ise. Bu çevirileri anında yapmanızı sağlayacak birden fazla mükemmel çeviri hizmet siteleri mevcut. Yukarıda gördüğünüz gibi en iyi çeviri sitelerini sizler için sıraladık. Bazı durumlarda Google çeviri hizmetinin yetmemesi durumlarında da diğer çeviri sitelerinden yararlanabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • WeTransfer Nedir? | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] En İyi Çeviri Siteleri […]

Sıradaki içerik:

Mobil Oyun Nasıl Yapılır

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478