En İyi Call Of Duty Oyunları

en iyi oyunlar

Merhaba OyunPixel takipçileri, bugün sizlere en iyi Call Of Duty oyunları olan bir liste ile baş başa bırakacağız. Yorumlarınız bizler için çok değerli, sizde aşağıdan fikirlerinizi, düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın. İyi okumalar!

En İyi Call Of Duty Oyunları

Call of Duty 4: Modern Warfare

Listemize Modern Warfare ile başlıyoruz, Oyunumuzun hikayesi hayali bir yakın gelecekte geçiyor. Ortadoğuda olan ve ismi bilinmeyen bir Ülkede bir liderin, ülke başkasını öldürmesiyle askeri bir darbe içerisinde olan bir oyun bu.

Call of Duty 4: Modern Warfare, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından; PlayStation 3, Wii, Xbox 360 oyun konsolları ile Mac OS X ve Microsoft Windows işletim sistemleri için yayımlanan birinci şahıs nişancı türündeki video oyunudur.

Call of Duty: Black Ops II

Call of Duty: Black Ops II, Call of Duty serisinin dokuzuncu oyunu olan video oyunudur. Oyun 13 Kasım 2012 tarihinde satışa sunulmuştur. Activision Blizzard CEO’su Robert Kotick, 8 Kasım 2011 tarihinde yaptığı açıklamada, Call of Duty oyununun 2012 sürümünün geliştirilme aşamasında olduğunu açıkladı.

Oyun bizi yakın bir gelecek olan, 2025 yılına götürüyor. Oyunda iki farklı zamanı var, ilk olarak 80’lerin Soğuk savaş dönemini oynuyoruz ve Gelecekte ki soğuk savaş burada ise, Amerika ve Çin başrolde.

Oyunda bir çok farklı bölgede savaşa giriyoruz ve robotlar peşimizi bırakmıyor ve seride ilk kez at sürebiliyoruz.

 

 Call of Duty: Infinite Warfare

Ve sıra Infinity Ward’un geliştirdiği İnfinite Warfare oyununda. Oyunda duyduğunuz zaman saçma gelebilecek Zombi modu var.

Call of Duty: Infinite Warfare, Infinity Ward tarafından geliştirilen, Activision tarafından ise yayımcılığı yapılan birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Call of Duty serisinin 13. oyunudur. Oyunun çıkış tarihi tüm platformlar için 4 Kasım 2016 dır.

İnsan ırkı dünyada ki kaynaklarını bitirir ve yıldız sisteminde yeni bir yer arayışına girer ve işte hikayesi kabaca özetlle bu. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama yıllar geçtikçe Call Of Duty serisi özgünlüğünü yitirmeye başladı.

 

Call of Duty 1 

Her şeyi başlatan o oyun Call Of Duty serisinin altın çocuğu ilk oyun.

Call of Duty, II. Dünya Savaşı konulu, Infinity Ward tarafından geliştirilip Activision tarafından dağıtılmış birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Call of Duty serisinin ilk oyunu olmuş ve çıktığı dönemde büyük beğeni toplamıştır.

Oyunda ki cpt. Price, oyuncuların büyük beğenisini toplamıştır. Hatta oyuncular, Firmaya mesajlar yağdırmış, Price’ın bir daha ki oyunlarda da gözükmesini istemişlerdir.

Call of Duty 2

Call of Duty 2, yapımı Infinity Ward, dağıtımı Activision tarafından gerçekleştirilmiş birinci şahıs nişancı tarzında bir video oyunudur. II. Dünya Savaşı’nı konu alır. Gerçeğe yakın efektleri ve oynanabilirliği ile dikkat çeker. Call of Duty serisinin en beğenilmiş oyunlarındandır.

Serinin ciddi anlamda en beğenilmiş oyunu desek yeridir. Oyunda dinamik oynanış yapısı ve gerçekçilik inanılmaz ilgi çekmiştir. Oyun, Rus, İngiliz ve Amerikan saflarında yer alınarak, Rusya, Kuzey Afrika, Fransa ve Almanya’da geçmektedir.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İlk Oyun Konsolu Nasıldı?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478