En iyi arkadaşlık uygulamaları

Masaüstü cihazlarınızda olduğu gibi mobil cihazlarınızda da kullanabileceğiniz en iyi arkadaşlık uygulamaları, kısa sürede arkadaş bularak yalnızlığınıza son verecek uygulamalar olarak öne çıkmaktadır.

Türk yatırımcıların geliştirdiği uygulamalarının yanı sıra, yabancılara ait popüler arkadaşlık uygulamaları da listemizde yer almaktadır.

En iyi arkadaşlık uygulamaları

Magnet siteleri

Magnet siteleri olarak anılan ve neredeyse Türkiye’deki tüm illerini kapsayan farklı birçok arkadaşlık sitesine, tek bir uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Aylık üyelik ücreti bulunan bu uygulama için alacağınız paket kapsamında, tüm iller için sunulan arkadaşlık sitesi imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Gönülden sevenler

Gönülden sevenler uygulaması da, yine Türkiye’ye özel arkadaşlık uygulamalarından biridir. Daha çok evlenecek eş arayanlar için ideal olan bu platform, kısa sürede aradığınız kriterlere uygun arkadaşlar edinmenizi imkan tanımaktadır.

Bu uygulamanın tüm özelliklerini sınırsız bir şekilde kullanmak için, aylık üyelik bedeli ödenmesi gerekmektedir.

Siberalem.com

En iyi arkadaşlık uygulamaları arasında Türkiye’de en fazla üyeye sahip en eski arkadaşlık sitelerinden birisi olan Siberalem.com sitesine ait uygulama sayesinde, başta bulunduğunuz bölgeye olmak üzere Türkiye’nin her yerinden rahat bir şekilde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Sevgili ve eş bulmaya yönelik bir platform olan Siberalem, Türkiye’nin en eski arkadaşlık sitesi olarak dikkat çekmektedir. 7 milyona yakın üye sayısı ile dikkat çeken bu site, farklı Türk ülkelerinden de üyelikleri kabul etmektedir. Aylık ödeyeceğiniz gold üyelik ücreti ile sitenin sunmuş olduğu imkanlardan, daha geniş kapsamlı yararlanmak mümkün olmaktadır.

Tinder

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan en popüler arkadaşlık uygulamaları arasındaki Tinder, Türk kullanıcılarında tercihleri arasında yer almaktadır. Milyonlarca üye sayısına sahip olan uygulamayı kullanarak, farklı ülkelerden de yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

Siteye üye olabilmek için 18 yaşına doldurmuş olmak gerekli olup, yine siteyi tam manası ile kullanmak için aylık üyelik ücreti ödenmesi gerekir.

Badoo

Dünyanın en gelişmiş arkadaş bulma uygulamalarından biri olan Badoo, 400 milyonu aşan üyesi ile dünyada insanların en fazla tercih ettiği uygulamalardan biridir.

Bulunduğunuz lokasyona yakın olan insanları size bildirim olarak gösteren uygulama, genel kullanımı ücretsiz olsa da daha fazla özelliğe sahip olmak isteyenlerin ücret ödemesi gereken uygulamalardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Hinge

Bu uygulama ise daha çok, ilişki arayanlar için hizmet vermektedir. Uygulamanın çalışma prensibi, en iyi arkadaşlık uygulamaları listemizde yer verdiğimiz diğer uygulamalar gibidir.

Android telefonlarda bulunması gereken uygulamalar  Başlığı altında, Android telefonlarınızda yer vermeniz gereken uygulamalar hakkında kısa bilgiler verdik.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Siber saldırıların işletmelere verdiği zararlar

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478