En İyi Açık Dünya Oyunları

Bu gün siz değerli takipçilerimiz için oyun dünyasındaki En iyi açık dünya oyunları üzerinde duruyoruz sizler için araştırdığımız ve karar verdiğimiz En iyi açık dünya oyunlarına bir göz atalım.

The Witcher 3: Wild Hunt

  • İlk iki Witcher oyunu, karmaşık ve zorlayıcıydı, ancak küçük başarılar kazandı. Witcher 3 çıktığında ve tamamen patladığında karşılığını verdi. Kalitede de büyük bir adım attı ve tartışmasız tüm zamanların en iyi RPG’lerinden biriydi.
  • Witcher 3: Wild Hunt şimdi dört yaşında, ama kesinlikle şu an piyasadaki en iyi açık dünya oyunlarından biri.

 

İndirime Giren Xbox One Oyunları – 4 Haziran

 

Assassin’s Creed Odyssey

  • Origins’in fantastik RPG teknisyenleri, Assassin’in Creed Odyssey’ye, ihtiyaç duyulan bazı iyileştirmelerin yanı sıra bir dönüş yapıyor. Bu oyun efsanevi serinin formülünü mükemmelleştiriyor ve tüm zamanların en iyi açık dünya oyunlarından birini oluşturuyor.

Forza Horizon 4

  • Forza Horizon 4’ün neden dünyanın en iyi açık dünya oyunlarının listesinde olduğunu bile bilmiyor olabilirsiniz. “Forza açık bir dünya oyunu değil, yarış serisidir” diye düşünebilirsiniz. Ancak, sadece yarı yarıya haklısınız. Evet, kesinlikle bir yarış oyunu, ama Forza Horizon serisi her zaman en iyi açık dünya oyunları arasında yer aldı.

Grand Theft Auto V

  • Grand Theft Auto V bir süredir piyasada kalmaya devam ediyor, ancak hala PC’de Red Dead Redemption 2 bulunmadığı için hala Rockstar’ın PC’deki en iyi açık dünya oyunu.

Metal Gear Solid V

  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Kojima Productions tarafından geliştirilen, Konami tarafından ise yayımcılığı yapılan açık dünya oyunudur.

Ghost Recon Wildlands

  • Geçen yıl, Ubisoft cephanesi Ghost Recon’daki en usta kadro tabanlı atıcı serilerinden birini aldı ve açık dünya zevkine dönüştürdü. Bolivya’da, bölgeyi iktidara getiren uyuşturucu kartelini devirmekle görevlendirildiniz. Ve serbest kalarak, istediğiniz bu hedefe ulaşmakta özgür olduğunuzu kastediyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İndirime giren Xbox One oyunları – 4 Haziran

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478