En iyi Açık Dünya Oyunları

En iyi açık dünya oyunları

Açık dünya oyunları oldukça zevkli ve keyiflidir. İçeriklerinin genişliğinin ve yapabileceklerinizin sınırı olmamasından dolayı birçok açık dünya oyunu başarılar yakalamıştır. Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi açık dünya oyunları listemizi inceleyiniz.

En iyi açık dünya oyunları

Örneğin GTA, Skyrim, Just Cause vb. gibi oyunlar sektörde oldukça başarı sağlamıştır. Fakat seriler dışında da çok başarılı açık dünya oyunları bulunmaktadır.
Hep beraber bu açık dünya oyunlarını inceleyelim;

Açık dünya oyunu

  • DEUS EX: MANKIND DIVIDED

Oyun konu ve harita açısından biraz kötü denilebilir. Fakat oyunda çok fazla bir şekilde yan görev ve keşfedebileceğiniz çok gizli böle mevcut. Oyunun atmosferi de oyundakı tema ile uyumludur.

  •  FAR CRY 4

Açık DÜnya oyunu

Far Cry oyunları hakkında karmaşık görüşler vardır. Kimileri beğeniyor ve ya kimileri ise çoğu oyunu hayal kırıkığı olarak görüyor. Ancak bu görüşlerden bağımsız olarak şöyle bir gerçek var. Far Cry serisinde güzel bir açık dünya deneyimi yaşıyorsunuz. Tipik Ubisoft örneklerini bu açık dünyada görmeniz mümkün.

  • JUST CAUSE 3

Açık dünya

Oyunumuz, açık dünya oyunlarında olması gereken mekanikler ile hepimize güzel örnekler gösterdi. Ayrıca oyunun manzaraları bazı çevre dizaynları kötü olsa bile bize güzel bir açık dünya deneyimi yaşattırdı.

  • DYING LIGHT

açık dünya zombi oyun

Dying Light yoğun içerikli bir açık dünyaya sahiptir. Aynı zamanda oyunu küçük bir harita ile sınırlandırılma hissini vermemeyi başarıyor. Oyundakı açık dünyayı keşfetmekte herhangi bir problem bulunmamaktadır.

  • GRAND THEFT AUTO V

açık dünya oyunu

Gta serisinde video oyunu tarihinin en başarılı serilerinden birisi olan GTA V dünya mekaniklerinin çok güzel bir hikaye ile birleşmiş olmasıdır. Tüm serisi için cümle geçerlidir. GTA IV çıktığında oyunda yapabildiğiniz şeylerin çok büyük rağbet görmesine oyundakı optimizasyon sorunlarının yol açmasıdır. Ancak öyle güzel bir başarı yakaladı ki Rockstar kırılmadık rekor bırakmamıştır.

  • THE WITCHER 3: WILD HUNT

açık dünya oyunu

Skyrim’i oyun dünyasının en başarılı bir oyun olarak görmeme rağmen Witcher 3 ‘ü DLC’leri ile beraber oynadığında apayrı bir zevk katıyor.
Harika grafiklere sahip olan bu oyun çevre dizaynının yanı sıra yan görevleri kendi başına ayrı bir oyun olabilecek kadar kalitelidir. Birçok boss-fight zeki bir şekilde tasarlanmış olmasından dolayı bu oyunun harikalığını inkar etmemiz zor bir olasılıktır.

  • FALLOUT 3Açık dünya oyunları

Fallout 3 oyununun çevre dizaynı hatta açık dünyada bulunan içeriklerine kadar çok da iç açıcı olduğu söylenemez. Ancak oyundaki atmosfer aşırı derecede başarılıdır. Oyun, size yaşamanız gereken hissiyatları güzel şekilde vermektedir. NPC’ler de aynı zamanda oyundaki temayı güzel bir şekilde sizlere yansıtıyor. Bu başarısı sayesinde Just Cause 3, Far Cry 4 ve Deus Ex: Mankind Divided  oyunlarının önüne başarılı bir şekilde geçmiştir.

Daha fazla açık dünya oyunlarıyla ilgili bilgi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Valorant Karakter Özellikleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478