Electronic Arts Anthem Oyunu Hatasını İtiraf Etti

Oyun severlerin severek oynadığı oyunlara imza atan Electronic Arts Anthem oyunundaki hatalarını itiraf etti. Peki Anthem süreci nasıl gelişti. 

Daha önce Electronic Arts’ın Mass Effect oyun serisini de geliştiren Bioware imzalı Anthem oyunu yayınlandıktan kısa bir süre sonra oyun severler tarafından hiç beğenilmedi ve büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Elektronik Arts’ın ve oyunun geliştiricisi Bioware’in oyun çıkmadan önce çok şey sunacağını açıklamasıyla birlikte oyun hakkında beklentileri artan oyuncuların gördükleri bu durum oyun hakkında çok sert yorumların gelmesine neden oldu. 

Electronic Arts Anthem Hatasını İtiraf Etti!

Anthem oyununa dair verilen sözlerin tutulması da oyunun sadece içerik anlamında değil teknik özellikler bakımında da sıkıntılar yaşamasına neden oldu. Oyuna sonrasında gelen düzeltme güncellemeleri de oyuncuları tatmin etmedi ve oyun kendi yalnız kaderine terk edildi. 

Gears 5 Türkçe altyazı ile geliyor!

Anthem oyununa dair EA açıklama yaptı ve oyunun çalışmadığını kabul etti. Patron Andrew Wilson oyunun multiplayer alt yapılı bir aksiyon macera içeren oyun olarak hayata geçtiğini ancak bunu taşımadığını belirtti. Oyun severlerin ve kendilerinin oyun ile ilgili istedikleri başlangıçları yapamadıklarının farkında olduklarını belirten Wilson, Bioware çatısı altında bulunan yetenekli kişilerin pes etmeyi düşünmediğini ve oyuna olan desteklerinin devam edeceğini belirtti. Bakalım verilen yeni sözler ne kadar sürede hayata geçecek. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Xbox Game Pass Ultimate oyunları!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478