EA Access PlayStation 4’e Geliyor

Electronic Arts’ın oyun abonelik sistemi olan EA Access, Xbox One’ın ardından PlayStation 4’e geliyor. İşte EA Access’in PlayStation 4’e geleceği tarih ve EA Access’in PlayStation 4 kullanıcılarına sunacağı ayrıcalıklar. 

Video oyun devi Electronic Arts, Xbox One kullanıcıların severek kullandığı oyun servisi olan EA Access’in PlayStation 4 kullanıcılarına da sunulacağını müjdeledi. EA’nın popüler oyunlarına erişim imkanı sunacak olan EA Access servisinin Temmuz ayında PlayStation 4 kullanıcıları için de sunulacağının bilgisini verdi. 

PlayStation EA Access Ücreti Ne Kadar Olacak?

Ülkemizde PlayStation 4 sahiplerinin EA Access servisi için ne kadar tutar ödeyecekleri şimdilik açıklanmamış olsa da yurt dışında EA Access ücretleri aylık 4.99 dolar ve yıllık 29.99 dolar olacak. Xbox One kullanıcıları ülkemizde EA Access servisi için aylık 12 TL yıllık ise 65 TL ödeyerek servise sahip oluyordu. PlayStation Türkiye’nin EA Access ücretlerini Xbox Türkiye’nin sunduğu fiyattan sunup sunmayacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

PlayStation Plus Mayıs 2019 Oyunları

Temmuz ayında PlayStation 4 kullanıcılarına sunulacak olan servis ile birlikte kullanıcılar kütüphanelerinde bulunan EA oyunlarını ücretsiz olarak oynayabilecek. EA Access aboneleri piyasaya çıkmayan EA oyunlarını ise 10 saat süre ile deneyip Electronic Arts etiketli oyunları yüzde 10 indirimle satın alabilecek. 

Xbox kullanıcılarının büyük bir beğeni ile kullandığı EA Access abonelik servisinin kütüphanesini bu linke tıklayarak görebilirsiniz. PlayStation 4 kullanıcılarının Xbox One için sunulan EA Access oyun kütüphanesinden yararlanması bekleniyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • EA Access PlayStation 4 Tarihi Belli Oldu | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] EA Access PlayStation 4’e Geliyor […]

  • PlayStation Oyunlarının Dizi Ve Filmleri Geliyor | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] EA Access PlayStation 4’e Geliyor […]

Sıradaki içerik:

Xbox Game Pass sisteminden kalkacak oyunlar açıklandı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478