EA Access PlayStation 4 Tarihi Belli Oldu

PlayStation 4 kullanıcılarının merakla beklediği servis hakkında önemli bir detay ortaya çıktı. EA Access PlayStation 4 tarihi belli oldu.

Electronic Arts’ın oyun servisi olan EA Access, PlayStation 4 konsoluna 24 Temmuz’da geliyor. Daha önce Xbox kullanıcıları için sunulan ve Xbox kullanıcıların çok kullandığı servisler arasında yer alan EA Access servisi temmuz ayında PS 4 için gelecek. EA Access servisi ile birlikte PlayStation 4 kullanıcıları EA’nın sevilen oyunları olan FIFA, Star Wars ve Battlefield gibi oyunlara ulaşabilecek. 

EA Access PlayStation 4 Tarihi Açıklandı

EA Access aboneleri ayrıca yeni çıkan EA oyunlarında geçerli olan Play First Trial seçeceği ile birlikte son EA oyunlarını 10 saat süre ile deneyebilecek. PlayStation 4 kullanıcıları tüm bu hizmetlere 24 Temmuz’da sahip olabilecek. 

EA Access aboneleri ayrıca EA oyunlarında geçerli olan ve oyunların genişleme paketleri ile oyun için satın alımlarında geçerli olacak yüzde 10 indirime sahip olacak. EA Access servisinin ülkemiz fiyatı henüz açıklanmadı. EA Access abonelik servisine PlayStation 4 kullanıcıları aylık 5 dolar ve yıllık 30 dolar karşılığında satın alabilecek. Xbox One üzerinden EA Access abonesi olan kullanıcılar bu hizmetlerini PlayStation 4 oyun konsolları üzerinden kullanamayacaklar. 

EA Access PlayStation 4’e Geliyor

Electronic Arts Stratejik Büyüme Başkan Yardımcısı Matt Bilbey yaptığı açıklamada “Abonelik servisleri ve dijital yatırımlara devam etmemizle birlikte oyunlarımızın her iki konsol kullanıcılarına sunmamız harika bir durum. EA olarak hedefimiz, oyunculara oyunlarımızı daha fazla deneme ve oynama fırsatı sunmak. EA Access servisini PlayStation 4’e getirdiğimiz için çok mutluyuz.” dedi. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Man of Medan Tanıtım Videoları Yayınlandı | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] EA Access PlayStation 4 Tarihi Belli Oldu […]

  • Wreckfest PS4 ve Xbox One Platformlarına Geliyor | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] EA Access PlayStation 4 Tarihi Belli Oldu […]

Sıradaki içerik:

Fortnite x Stranger Things Kıyafetleri Belli Oldu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478