E3 2019’da Ubisoft Espor Oyununu Duyuracak

Oyun severlerin merakla beklediği E3 2019 fuarına sayılı günler kalan yapımcıların E3 2019’da neler duyuracağı belli olmaya başladı. E3 2019’da Ubisoft Espor oyunu duyuracak.

E3 2019’a sayılı günler kala, oyun severlerin gözü kulağı E3 2019’a katılacak olan dev oyun yapımcılarında. Ortaya atılan dedikoduların gerçekleşip gerçekleşmeyeceği bilinmez ancak bir kullanıcıya göre Ubisoft, E3 2019’da yeni bir çevrimiçi çok oyunculu bir oyun tanıtacak. Ubisoft’un yeni oyunu Rocket League’e çok benzeyecek. 

Ubisoft Espor Oyunu Neler Sunacak?

Ubisoft’un Roller Champions olarak isimlendirilen yeni oyunu ile ilgili bir adet görsel ve bir adet oyun içi video paylaşıldı. Oyun içi videoya bakıldığında oyun ilk olarak Roller Derby sporunu anımsatsa da, Roller Derby’nin topla oynanan sürümü gibi görünüyor. 

Oyuncular ana menüden hızlı oyun sıralama oyunu özel maçlar ve turnuva modunu seçip oyuna dahil olabilecek. Menü üzerinden ayrıca ses ayarları kısmından taraftar, müzik, sesler ve ses efektleri üzerinde de değişiklik yapabilecek olan oyuncular yayıncı modu ile birlikte oyunu yayınlayabilecekler. 

Ubisoft E3 2019 Oyunları Belli Oldu

Ubisoft tarafından henüz oyunla ilgili bir açıklama gelmezken oyunun E3 2019’da duyurulup duyurulmayacağını haftaya göreceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Sevilen Oyun Destiny 2 Ay’a Taşınıyor | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] E3 2019’da Ubisoft Espor Oyununu Duyuracak […]

Sıradaki içerik:

WWDC 19 etkinliği nasıl izlenir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478