E-SPOR FESTİVALİ YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE !

espor festivali 28-29 nisan da
Yalova Üniversitesi’nin düzenlediği birincisi olan E-spor Festivali, 28-29 Nisan tarihinde katılımcılara açılıyor.

 

Üniversitenin sadece ders ve sınavlardan oluşan bir sistem değil , aynı zamanda da eğlenmek ve birliktelikten ibaret olduğunu bütün öğrencilere en yakın bir biçimde göstermeyi hedef almış olan Yalova Üniversitesi , 1. E-Spor Festivalinde üniversite öğrencilerinden oluşan kalabalık bir topluluğun iki gün boyunca belirledikleri platformda belirlenmiş oyunlarda öğrencilerin birbiri ile rekabet etmesini sağlayacaktır.

 

espor festivali 28-29 nisan da

e-spor festivali yalova üniversitesinde

Festivalin düzenlenmesindeki amaç kesinlikle eğlenmektir , yaşadığın o zamandan o andan keyif almaktır.Tabi ki yarışmalar da ise tek amaç kazanmaktır. İlk E-Spor Festivali’ne katılan herkes keyif aldığı sürece zaten kazanan olacaktır.

Yüksek katılım oranı beklenen bu festivalde PC ve PS4 de bireysel vve takım oyunlarıyla ekipler birbirleri ile yarışacak. Sadece yarışmacı olanlar değil aynı zamanda da izleyiciler için de özel bir ortam yaratılacak ve ana bilgisayardan görüntüler izleyici insanlara eş zamanlı olarak aktarılacak.

Tabi ki bununla da sınırlı değil. Festival devam ettiği süre boyunca dijital ortamdan canlı yayınlar yapılacak. Bütün Türkiye hatta bütün dünyadaki E-Spor severler yayını izleme fırsatı bulabilecek. Etkinlik alanında sponsorların stantları olacak ve ürünlerini,markalarını tanıtabilecekler. Etkinlik alanında yemek sponsorlarının ikramları , kahve ve çay stantları da olacak. 🙂

28-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Yalova Üniversitesinin ev sahipliği yaptığı 1.E-spor Festivali hakkında daha fazla bilgi almak ve festivale kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

OyunPixel Ailesi Katılan tüm yarışmacı ve izleyicilere şimdiden iyi eğlenceler diliyor 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • emre toncuk2 sene önce
  • keşke her üniversite de böyle şeyler olsa ya

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu ”WIN THE GAME DO IT!”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478