Dying Light Resmi Türkçe Altyazı Seçeneğine Kavuştu

Techland tarafından yapılan ve 2015 yılında oyun severlere sunulan Dying Light resmi türkçe altyazısı seçeceğine kavuştu. İşte oyunun altyazısını indirmenin yolu. 

Sevilen oyun Dying Light’a Türkçe altyazı seçeceği geldi. 2015 yılının başında çıkan ve aksiyon – zombi ve açık dünya öğelerini bir arada harmanlayan Dying Light artık Türkçe altyazı seçeneğine sahip. 

Dying Light Resmi Türkçe Altyazı Çıktı

Dying Light oyununun Türkçe altyazısı şu an da oyunun Steam’den indirilen sürümünde kullanılabilir durumda. Oyunun geliştiricisi olan Techland tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun Türkçe altyazısı oyunun diğer sürümlerine de yakın zamanda eklenecek. 

Oyun severler açık dünya zombi oyunu Dying Light’ı Steam üzerinden standart sürümünü 59.99 TL’den Enhanced sürümünü ise 99 TL’den satın alabilecek. 

Dying Light’ın ilk sürümde Türkçe altyazı gelmesi oyunun kısa süre içerisinde çıkacak olan ikinci oyununun da Türkçe altyazı ile çıkması anlamına gelebilir. Dying Light 2 oyununun Steam’de bulunan sayfası tamamen Türkçe ve oyunun E3 fragmanında da Türkçe altyazı seçeceği bulunuyor. Tüm bunlar birleştirildiğinde yeni oyunun Türkçe altyazı ile gelecek olması sevindirici bir gelişme. 

Dying Light 2 nasıl görünüyor?

2020 yılının ilkbahar döneminde çıkması beklenen Dying Light 2 oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Oyunun fragmanını ise yazımızın sonundan izleyebilirsiniz. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Xbox Live Gold Temmuz oyunları açıklandı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478