Dying Light 2 E3 2019’da Olacak !

Techland’daki Dying Light 2’nin “devasa bir çevrimiçi bileşen” olacağını biliyoruz, ancak bunun dışında, zombi aksiyon oyunu ile ilgili pek fazla haber bulunmuyor. Techland Twitter’da, Dying Light 2’nin E3 2019’da olacağını açıkladı!

Dying Light

Beats Powerbeats Pro Çıkış Tarihi Sızdı!

  • Bugüne kadarki en iddialı projemize en son bakışınızı göstermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Orada görüşürüz! # DyingLight2 # E32019
  • Çok oyunculu görebilecek miyiz? Belki kampanya veya ilerleme hakkında bir şey? Bu Dying Light 2 E3 2019 gösterisinden ne görmeyi umuyorsunuz? E3 2019, bu 11 Haziran’da başlıyor ve basın toplantısı resmi ticaret etkinliği başlamadan önce gerçekleşecek.

BU OYUN HAKKINDA (Dying Light)

Dead Island ve Call of Juarez gibi çok satan oyunların yaratıcılarından. 50’nin üzerinde sektör içi ödülün ve adaylığın sahibi. Oyunun, oynanış anlamındaki değişmez yaklaşımı, birinci şahıs zombi oyunları için yeni bir standart belirledi.

Zombi virüsüyle tehdit altında olan bir şehirde hayatta kal! Gizli görevinde vermek zorunda kalacağın zor kararın ne olduğunu keşfet. Üstlerine olan sadakatin, hayatta kalanları kurtarma isteğini bastıracak mı? Seçim tamamen senin…

GENİŞ AÇIK DÜNYA

Eşsiz bir atmosferde, şehri benzersiz bir özgürlük ve keyifle keşfet. Tüm binaları görmek ve uzak bölgelere ulaşabilmek için parkur becerilerini kullan.

YARATICI DÖVÜŞLER

Kanlı dövüşlere gir ve düşmanlarınla karşılaşmak için sunulan sonsuz seçenekleri keşfet. Çeşitli silah tipleri ve yeteneklerin yanı sıra çevreyi de kullanarak avantaj kazan.

GECE – GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ

Günbatımıyla avcı kimliğinden sıyrılıp avlanan olduğunda, dünyada gerçekleşen keskin değişimi hisset. Yaklaşan tehditle yüzleş veya arkana bakmak için zaman harcamadan kaç!

4 OYUNCULU CO-OP

Diğer oyuncularla güçlerini birleştir, heyecan verici co-op modunda hayatta kalma şansını arttır. Hikâyeyi onlarla tamamla ve düzenli yapılan topluluk mücadelelerinde yerini al.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Beats Powerbeats Pro çıkış tarihi sızdı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478