Dünyanın En Hızlı Bisikleti : SystemSix 50 Bin TL !

Amerika Birleşik Devletleri Merkezli bisiklet ücreticisi olan Cannondale firması,dünyanın en hızlı yol bisikleti iddiası ile SystemSiz adındaki yeni bisiklet modelini tanıttı. 11 Bin dolarlık etiketi ve mükemmel tasarımı ile göz kamaştıran bisiklet yeni sürücülerini beklemekte.

Fransa Bisiklet Turu’nun başlamasına sayılı günler kala Amerikalı üreciti Cannondale, dünyanın en hızlı yol bisikleti olan SysteSix’i piyasaya sürdü. ABD’nin bisiklet takımı Fransa’da SystemSix adındaki bu bisiklet kullanacak.

Fırma bisikleti tasarlarken aero dinamiğin en güncel verilen kullanılmakta olduğunu söyledi. Cannondale tasarım mühendisi olan Nathan Barry “Aerodinamik sürtünme ve binicilerin üstesinden gelmek zorunda olduğu en büyük direnç gücüdür. Bu yüzden sadece yarışanlar için değil herkes için önemlidir.SystemSix daha fazla hız sunar“Dedi.

ADB’de 11 bin dolar ile satışa çıkacak oaln bisikletin profesyonel olmayan özel sürümü ise 4 bin dolara satışa çıkacak. SystemSix adı firmanın çerçeve direksiyon, terkerlek,sele,giden ve gövde olarak ayırdığı 6 farklı kategoriden gelmekte.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite Sezon 5 Harita Değişikleri Başlıyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478