Dr Disrespect Twitch Hesabı Banlandı

Oyun yayıncılarının platformu Twitch’in ünlü yayıncılarından Dr Disrespect Twitch hesabı banlandı. Dünyanın en büyük oyun fuarı E3’de tuvaletten yayın yapan Dr Disrespect’in Twitch hesabı banlandı. 

Twitch’in ünlü isimlerinden olan Dr Disrespect’in Twitch hesabı E3 fuarında tuvaletten yayın yaptığı gerekçesiyle banlandı. Dr Disrespect’in gerçekleştirdiği yayında kameralar ortak kullanıma açık olan bir tuvalete girip çevredeki insanları çekmeye başladı. Ünlü yayında daha sonrasında açık bir tuvalete girip çevredeki insanları çekmeye başladı. Kameraman ise o sırada tuvalette bulunan insanları çekmeye devam etti. Gerçekleştirilen bu eylem sadece Twitch kurallarına değil eyalet yasalarına da aykırı. 

Yaşanan bu olayın ardından Twitch yayıncının kanalını banladı. Gerçekleştirilen bu banın ne süreli olacağı şimdilik bilinmese de bu olayın Dr Disrespect’in başına büyük bir bela açacağı görünüyor. 

Twitch’in Kararı Doğru!

Bir diğer yandan Twitch’in ünlü isimlerinden olan Ninja ve Tfue gibi yayıncılar da olaya dikkat çekmek ve Dr Disrespect’in yanında olmak için ünlü yayıncının kılığında yayın yaptı. Yayıncılar Twitch’in bu kararının doğru olduğunu da belirtti. Dr Disrespect Twitch hesabı şimdilik banlandı ancak olayın nasıl sonuçlanacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • StevMete12 ay önce
  • oha ban mı yemiş gerçekten

  • Tesettürlü Elbise1 sene önce
  • İşin cıvığını çıkarmak dedikleri bu olsa gerek, Lavaboda yayın açmak nedir ? Sanırsam belli bir seviyeden sonra kimse bana birşey yapamaz, dokunamaz moduna giriyor insan…

Sıradaki içerik:

Xiaomi Türkiye indirimler ile karşımızda!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478