Doom Eternal’ın 2v1 Modu Videosu Yayınlandı

Kült oyunlardan olan Doom’un kasım ayında çıkacak olan Doom Eternal’ın 2v1 modu videosu yayınlandı. İşte Doom Eternal’ın 2v1 BattleMode oynanış videosu. 

Oyun dünyasının kült yapımları arasında yer alan Doom severlerin merakla beklediği Doom Eternal ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bethesda Softworks, Doom serisinin yeni oyunu üzerinde bir süredir çalışmalarına devam ediyor. Kasım ayında çıkacak olan yeni Doom Eternal oyunu oyun severlere farklı bir deneyim sunacak. 

Doom Eternal’ın 2v1 Modu Seriye Farklı Bir Bakış Açısı Getiriyor!

Bethesda Softworks tarafından geliştirilen Doom Eternal oyunu ile ilgili yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda oyunun 2v1 çevrimiçi modu oynanışı gözler önüne seriliyor. Yayınlanan videoda oyun severlerin çevrimiçi oynayabilecekleri “Battlemode’da bulunan karakterler ve oyunun nasıl oynanacağına dair bilgilere yer veriliyor. Yayınlanan videoda oyunda yer alan Video, Slayer ve Pain Elemental gibi karaktere yer veriliyor. 

22 Kasım 2019’da PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve Windows platformu için çıkacak olan oyun ön siparişe açıldı. Doom Eternal oyununun Steam ön sipariş tutarı 349 TL olarak belirlenmiş durumda. Oyunun tanıtım videosunu yazımızın sonunda YouTube hesabınıza giriş yaparak yaşınızı doğruladıktan sonra videoyu izleyebilirsiniz. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S9 İncelemesi ve Özellikleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478