Devil May Cry Nintendo Switch Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ünlü oyun yapımcı Capcom geçtiğimiz günlerde sevilen oyunu Devil May Cay oyununun Nintendo Switch’e geleceğini duyurmuştu. Orijinal Devil May Cay Nintendo Switch oyununun çıkış tarihi belli oldu. 

Capcom ilk Devil May Cry oyununun Nintendo Switch oyun konsoluna geleceğini duyurmuştu. Nintendo eShop üzerinden de listelenmeye başlanan Devil May Cay oyunu 25 Haziran tarihinde oyun severlerle buluşacak ve 19.99 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Oyun İngilizce, Japonca, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Çince ve İtalyanca dil desteği ile çıkacak. 

Devil May Cry Nintendo Switch Çıkış Tarihi

İlk Devil May Cay oyunu, ilk olarak Ağustos 2001’de Sony’nin PlayStation 2 oyun konsolu için çıkmıştı. Kısa bir süre içerisinde oyun geniş kitleler tarafından beğenilmiş ve ardından Devil May Cry, Devil May Cay 2 ve Devil May Cay 3 : Special Edition oyunlarını içeren bir set Mart 2012’de PlayStation 3 ve Xbox 360 kullanıcıları için sunulmuştu. Mart 2018’de ise PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı. Nintendo Switch’e ise ilk oyun önümüzdeki günlerde çıkıyor. 

Devil May Cry 5 inceleme puanları açıklandı!

Devil May Cry’ın diğer oyunlarının Nintendo Switch’e gelip gelmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Son Eklenen Fortnite Dans Figürü Bir YouTuber’a Ait Çıktı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478