Death Stranding PC için gelebilir!

Death Stranding PC için gelebileceği söyleniyor. Peki, bu iddia neye dayanıyor? Gerçekten Death Stranding PC’ye gelebilir mi?

Hideo Kojima, merakla beklenen Death Stranding hakkında dün yepyeni bilgiler vermiş ve oyunun çıkış tarihi olarak 8 Kasım 2019 tarihini işaret etmişti. PlayStation 4’ün özel oyunu olarak duyurulan bu oyunun bugün PC platformuna da gelebileceği iddia edildi. Peki, bu iddia neye dayanıyor?

Bildiğiniz gibi PlayStation 4’ün özel oyunlarının kapaklarında Only On Playstation ibaresi yer alır. Ancak Death Stranding’in kapağında böyle bir ibare yer almıyor. Only On PlayStation ibaresinin yer almaması Death Stranding’in PC’ye gelme ihtimalini güçlendiriyor.

Fortnite 9.10 İçerik Güncellemesi çıktı! İndir!

Tahminlere göre; oyun 6 ay ya da 12 ay süre ile PlayStation 4’e özel olacak. Daha sonra PC platformuna da gelecek. Metal Gear Solid serisinde olduğu gibi hem PlayStation hem PC’de bu oyun yer alabilir. Ancak Xbox One sahipleri için bu oyun geliştirilmeyecektir.

Bakalım Hideo Kojima bu konu hakkında bir açıklama yapacak mı? Eğer bu oyun sınırlı bir süreyle PlayStation 4’e özel olursa, konsol sattıracak oyun unvanını kazanamayabilir.

Death Stranding PC

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • StevMete12 ay önce
  • death stranding güzel oyunmuş baya

Sıradaki içerik:

PS Plus Haziran ayı ücretsiz oyunları ile karşımızda!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478