Death Stranding’in kapağı açıklandı!

Death Stranding

PlayStation 4’e gelecek olan Death Stranding’in kapağı bugün belli oldu. Bakalım Death Stranding kapak görselini beğenecek misiniz?

8 Kasım 2019 tarihinde PlayStation 4’e gelecek olan Hideo Kojima imzalı Death Stranding’in bugün kapak fotoğrafı açıklandı. Hideo Kojima’nın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuru ile belli olan kapak fotoğrafında, tahmin edebileceğiniz gibi Norman Reedus yer alıyor. The Talking Dead’in sevilen yıldızı Norman Reedus, daha önce yine Kojima imzalı ancak yapımı iptal edilen P.T.’de de yer almıştı.

429 TL’den PlayStation Store’da ön siparişe sunulan ve Türkçe altyazı seçeneği ile gelecek olan oyun, muhtemelen 2019’un en iyi oyunu seçilecek. Hem ana kapak hem de steelbook sürüm için iki farklı kapak tasarlayan Kojima, yine Only On PlayStation 4 ibaresin kapaklarda yer vermiyor.

Fortnite 9.40 güncellemesi çıktı!

Kojima’nın Only On PlayStation 4 yani Sadece PlayStation 4’te ifadesini yazmaması, oyunun ilerleyen aylarda (6 ay ya da 12 ay) PC platformuna da gelebileceğini gösteriyor. Ancak bunun sadece bir tahmin olduğunu, oyunun son halinde Only On PS4 ifadesinin kapağa dahil edilebileceğini belirtelim.

Death Stranding

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite 9.40 güncellemesi çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478