Cyberpunk 2077 PlayStation 5 ve Xbox Scarlett’ta En İyi Görüntüyü Verecek

Oyun dünyasının en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077 PlayStation 5 ve Xbox Scarlett’ta en iyi görüntüyü verecek.

Cyberpunk 2077’nin geliştirilerinden birisi olan Alvin Liu oyunu tasarlarken konsollara yüksek öncelik verdiklerini açıkladı. Liu açıklamasında Red Engine ismini verdikleri bir oyun motorunu kullandıklarını belirtti. 

Önceliklerinin konsol platformunu olduğunu aktaran Liu kullanıcıların 2.000 dolar harcayıp bir PC satın aldığında en iyi görüntü kalitesini elde ettiklerini ancak çok az kullanıcıların bu sisteme sahip olduklarını belirtti. 

Liu açıklamasında Cyberpunk 2077 oyununun düşük bütçeli PC platformları ve konsolları için tasarladıklarını açıkladı. Liu açıklamasında tüm bunlara rağmen oyunun grafiklerinin gerçek anlamda muazzam olduğunu dile getirdi. 

Platformlar arasında oynama imkanı sunacak olan Cyberpunk 2077 oyununun ilk önceliği Playstation 5 ve Xbox Project Scarlett oyun konsollarına verilecek. 16 Nisan 2020 tarihinde satışa sunulacak olan oyunun Steam ön sipariş fiyatı ise 249 TL olarak duyuruldu. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • İndirime giren Xbox One oyunları – 22 Temmuz | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Cyberpunk 2077 PlayStation 5 ve Xbox Scarlett’ta En İyi Görüntüyü Verecek […]

  • Cyberpunk 2077 Oyununda Daha Fazla Ünlü Oyuncu Olabilir1 sene önce
  • […] Cyberpunk 2077 PlayStation 5 ve Xbox Scarlett’ta En İyi Görüntüyü Verecek […]

Sıradaki içerik:

Moons of Madness Oynanış Videosu Yayınlandı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478