Cyberpunk 2077 Hardcore Modu Detayları Ortaya Çıktı

Son yılların en çok beklenen oyunları arasında yer alan Cyberpunk 2077 oyunu bilindiği gibi farklı zorluk seviyeleri ile birlikte gelecek. Cybeypunk 2077 Hardcore modu ekranında göstergeler olmayacak.

CD Project RED’in uzun bir süredir geliştirdiği ve son yılların en çok beklenen oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077 oyunu ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Oyunun en zor modu olacak olan Cyberpunk 2077 Hardcore modu ekranda göstergeler içermeyecek. Oyun böylelikle en zorlayıcı seviyeye ulaşmış olacak. 

Cyberpunk 2077 Hardcore Modu Göstergesiz Olacak

Oyunun yapımcısı olan CD Project RED’in yapımcı ekibinden olan Alvin Lui gerçekleştirdiği bir röportajda Cyberpunk 2077 oyunu ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Lui’nin açıklamasındaki önemli kısımlar şunlar. 

“Cyberpunk 2077 oyunu ile birlikte oyuncuları mutlu etmek istiyoruz. Cyberpunk 2077 oyununun Hardcore modunu oynamaya başladığınızda oyun atmosferi sizin için epey zorlayıcı olabilir. Zira bu  modda mermi sayısı, harita ya da herhangi bir bilgi verici gösterge bulunmayacak. Cyberpunk 2077 ile birlikte oyunculara bir hikaye anlatmak istiyoruz. FPS türü ile aranız hiç iyi olmayabilir, The Witcher serisini çok seviyor olabilirsiniz. Oyunda size uygun ayarlamaların bulunduğu bir menü bulunacak. Bu ayarlamalar sayesinde oyundan en yüksek keyfi alacağınızı düşünüyoruz.” 

CyberPunk 2077 Ön Siparişleri Yüzleri Güldürüyor

Cyberpunk 2077 oyununun FPS türü oyunu olacağı düşünülüyordu. Ancak açıklamanın son satırı epey düşündürücü. Son cümleyi yorumlayan oyun severler oyunun TPS kamera desteği sunacağını düşünüyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LG AMOLED TV modelleri ile fark yaratıyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478