Cyberpunk 2077 Hakkında Herşey!

Cyberpunk 2077 CD Projekt tarafından hazırlanan RPG bir rol yapma oyunudur.

Microsoft’un 10 Haziran’daki E3 2018 sunum alanında sunucu konusunu yarıda keserek oyunun fragmanını izletmeye başladı. Yapımcı firma bu özellikle bütün oyuncuların kafasını karıştırmayı başardı.

Oyunun hikayesi The Witcher serisinde olduğu gibi renkli olmayacak. İnsanların yok olmaya yaklaştığı bir dönemde geçiyor. Oyun Night City adında yarı insan ve yarı makineden oluşan halkın yaşadığı bir şehirde geçecek. Oyunun hakkında tamamen kesin bir bilgi olarak şunu verebiliriz. Açık bir dünyaya sahip mükemmel bir RPG oyunu olacağını söyleyebiliriz.

Bazı internet sitelerinde oyun ön satışa çıkmış durumda. Fiyatı ortalama 300 TL – 400 TL arası olarak değişiyor. Cyberpunk 2077 Oyununda Başrol oyuncumuz olan ‘V’ ile oynayacağımız yerler şu şekilde:

Oyunda Geçen Mekanlar:

 

Şehir Merkezi: Night City’nin en büyük gururu olan bu, şirketlerin kalbi, neon kümeleri ve lüksün özü olan bir bölgedir.

 

Watson: Asya kültürlerinin eşsiz bir karışımı olan, şimdi göçmenlerin yaşadığı düşmüş bir şirket devi, dar sokakların aralarında çeşitli çarşıları ve pazarları saklıyor.

 

Westbrook: Turistlere yönelik bir Japon mahallesi olan, sıkı çalışmak ve sıkı oynamak isteyen zenginlerin yeri.

 

Heywood: Altta yatan bir çete sorunu olan büyük bir banliyö konut bölgesidir.

 

Pacifica: Spektrumun diğer ucunda, çete faaliyetlerinden dolayı terkedilen ve istila edilen şehrin en tehlikeli kısmı. Şehrin geri kalanından ayrılmış, muazzam bir yoksulluk alanı.

 

Santo Domingo: Sayısız güç santrali ve endüstriyel fabrikaları ile sonsuz bir modernizasyon döngüsünde sıkışmış durumda. Night City’nin tamamı buradan güç alıyor.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Keanu Reeves'lı Cyberpunk 2077 Duyuruldu | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Cyberpunk 2077 Hakkında Herşey! […]

  • Batols1 sene önce
  • Çıkacağı tarih hakkında yapılan tek açıklama şu şekilde : Hazır olduğunda. 🙂

  • Serdar Gök1 sene önce
  • Çıkacağı tarih daha belli değil mi ? Bu arada fiyatıda pahalı gibi geldi bana. Ama oyunu uzun zamandır bekliyorum çıktığı gibi satın alıcam.

  • Mücahit1 sene önce
  • Bi an önce satışa çıkar inşallah. Sistem gereksinimleri açıklandığında paylaşırsanız sevinirim.

Sıradaki içerik:

Valve Yeni Bir Dota Oyunu Üzerinde Çalışıyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478