Cyberpunk 2077 Filmi İçin Oyunun Yapımcısı Açıklama Yaptı

7 yıldan fazla geliştirme aşamasında olan Cyberpunk 2077 oyunu merakla beklenirken yeni bir gelişme yaşandı. Cyberpunk 2077 filmi için oyunun yapımcısı açıklama yaptı. 

7 yılın üzerinde bir süredir geliştirilen ve geçtiğimiz aylarda çıkış tarihi açıklanan Cyberpunk 2077 oyunu beyaz perdeye aktarılabilir. Şimdilik bir iddiadan ibaret olan bu gelişme oyunun yapımcısı Mike Pondsmith’e ait. 

Tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077 duyurulduğu günden itibaren gündemden düşmedi. Yıllardır oyunun çıkışını bekleyen oyun severler E3 2019 fuarında oyunun çıkış tarihini ünlü aktör Keanu Reeves ile duymuştu. 

Keanu Reeves’lı Cyberpunk 2077 Duyuruldu

Video Games Chronicle ile bir röportaj gerçekleştiren oyunun yapımcılarından Mike Pondsmith yaptığı açıklamada, Cyberpunk 2077 oyununun beyaz perdeye aktarılabileceğini ve Keanu Reeves’in de başrol oynayabileceğini dile getirdi. 

Yapımcı Pondsmith yaptığı açıklamada “Cyberpunk 2077 filmi hakkında şimdilik bir şey söyleyemiyorum. Durum şu ki Keanu Reeves’in bu konuda bağlayıcı bir etkisi olduğu yadsınamaz bir gerçek. Reeves her şeyi daha mümkün kılıyor” ifadelerini kullandı. 

Pondsmith ayrıca Cyberpunk 2077’de,  Keanu Reeves gibi geniş çaplı bir etki yaratacak bir başka bir aktörlerin var olup olmadığı sorusunu ise yanıtsız bıraktı. Cyberpunk 2077 oyunu o kadar büyüdü ki artık yeni sürprizler oyun severleri bekliyor. 

16 Nisan 2020 tarihinde PC, Xbox One ve PS4 platformları için çıkacak olan oyunda oyun severleri nelerin beklediği şimdilik bilinmiyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Cyberpunk 2077 Oyunu Üç Farklı Oynanabilir Karaktere Sahip Olacak1 sene önce
  • […] Cyberpunk 2077 Filmi İçin Oyunun Yapımcısı Açıklama Yaptı […]

Sıradaki içerik:

Fortnite Adasındaki Dev Ördek Anlamı Ne?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478