Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Uber işi bitti dedi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklama ile Uber’in Türkiye’de iş yapamayacağın ifade etti. İşte Erdoğan’ın Uber hakkındaki açıklaması!

Uber Türkiye için kötü günler başlıyor gibi. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’deki faaliyetlerini durdurmayı düşündüğünü ima eden Uber için bugün Cumhurbaşkanı‘nından bir açıklama geldi. Cumhurbaşkanı, “Bizim literatürümüzde Uber diye bir şey yoktur.” ifadeleri ile Uber Türkiye’yi üzdü.

Bizim literatürümüzde Uber diye bir şey yoktur!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da esnaf ve zanaatkarların katıldığı bir iftar programında; “Bizim literatürümüzde Uber diye bir şey yoktur. Uber olayının korsan taksicilikten bir farkı yok. Uber konusu bizim hükümetimizde yoktur, bitmiştir.” ifadelerini kullandı.

Yeni Çıkacak Oyunlar (27 Mayıs – 2 Haziran)

Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Sizler hangi yasaya göre böyle bir şey çıkardınız, döküldünüz sokaklara Uber de Uber diyorsunuz. Bunun için de Uber taksiciler kuruluşunun şahsına ben randevu vermedim, hala da vermiyorum. Uber konusu bizim hükümetimizde yoktur, bitmiştir.” diyerek cümlelerini noktaladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Sony’nin PlayStation 4 Kararı Belli Oldu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478