Cumhurbaşkanı erişim engelleri için açıklama yaptı!

Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yargı Reformu Stratejisi’ni duyururken internet sitelerindeki erişim engelleri için açıklama yaptı.

Wikipedia ve Imgur’un 3-4 paylaşımdan dolayı komple erişim engeli ile karşılaştığı ülkemizde bugün sevindirici bir gelişme yaşandı. Recep Tayyip Erdoğan, yeni Yargı Reformu Stratejisi‘ni duyururken, artık erişim engellerinin komple site geneline değil sadece sakıncalı ve tehlikeli görünen sayfalara/bölümlere uygulanacağını müjdeledi.

Recep Tayyip Erdoğan resmen açıkladı!

Recep Tayyip Erdoğan, tutuklama tedbirinin ölçülü kullanılmasına yönelik yeni adımlar attıklarını ifade ederek, “Önümüzdeki dönemde adil yargılanma hakkının daha etkin şekilde korunmasını hedefliyoruz. Adliyelerde vatandaşların işlerinin kolaylaştırılmasına yönelik birtakım hedefler ve faaliyetler belirledik. Mevzuatın sadeleştirilmesi, adli yardım sisteminin ve savunma hakkının güçlendirilmesi hususlarında da atacağımız adımlar bulunuyor. Bir internet sitesinin tamamına değil, engellenmesine karar verilen kısmına erişimin sınırlanmasına imkan verecek bir düzenleme yapılacak. İfade özgürlüğüne ilişkin kararların istinaf aşamasından sonra bir de Yargıtay tarafından incelenmesini sağlayacağız.” açıklamasında bulundu.

Death Stranding muhteşem görünüyor!

Bakalım bu yasa ne zaman yürürlüğe girecek ve Wikipedia ve Imgur gibi sitelerin erişim engelleri bir son bulacak?

Recep Tayyip Erdoğan

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Uber Türkiye'den çekiliyor! İşte açıklama! | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Cumhurbaşkanı erişim engelleri için açıklama yaptı! […]

Sıradaki içerik:

Death Stranding PC için gelebilir!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478