Crash Team Racing Nitro-Fueled güncellendi!

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled için ilk büyük çaplı güncelleme bugün yayınlandı. İşte güncelleme ile gelen olan yenilikler.

Crash Team Racing Nitro-Fueled için geçtiğimiz günlerde duyurulan büyük çaplı güncelleme bugün indirime sunuldu. PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için eşzamanlı olarak indirime sunulan güncelleme ile bir ton yenilik geliyor. Özellikle online yarış yapanlara bu güncelleme ile yepyeni özellikler sunuluyor.

Crash Team Racing güncellemesi ile gelecek olan yenilikler

1. Grand-Prix İçeriğinin Tanıtımı:

Local Arcade ve Çevrimiçi modlar için yepyeni bir pist olan Twilight Tour (Alacakaranlık Turu)geliyor. Tawna karakteri Grand Prix yarışmasını tamamlayarak ve Nitro Puanları kazanarak elde edilebilecek. Ayrıca kart’lar, kaplamalar, çıkartmalar, boyalar da dahil olmak üzere yeni öğeler kazanabileceksiniz!

2. Çevrimiçi Liderlik Tablolarının (Leaderboards) Tanıtımı:

  • Nitro Point Online Liderlik Tablosu

Grand Prix menüsünden erişebileceğiniz zorlukları tamamlayarak Nitro Puanları kazanabilirsiniz. Topladığınız Nitro Puanlar ne kadar fazlaysa, liderlik tablosunda o kadar yükseğe tırmanırsınız!

  • Championship Liderlik Tablosu

Çevrimiçi çok oyunculu oyun oynarken performansınıza göre puan kazanabilirsiniz: Çevrimiçi çok oyunculu yarış tamamladığınızda size belirli sayıda puan verilir. Yarış bittiğinde sıralamada ne kadar yüksek olursanız, o kadar çok puan alırsınız (1.’lik en yüksek, 8.’lik en düşük). İlk çevrimiçi yarışınızı tamamladıktan sonra Liderlerlik Tabloları açılır.

Liderlik Tablosu ödülleri, Grand Prix’i takip eden ilk günde dağıtılacak ve her Grand Prix sezonunun sonunda sıfırlanacak.

3. Pit Stop

Pit Stop’a Wumpa Coins ile alınabilecek kart’lar, karakterler, karakter kostümleri, çıkartmalar, boyalar ve tekerlekleri içeren çeşitli yeni içerikler eklenecek. Aynı ikonlardan özelleştirme menüsünde de göreceksiniz. Yüzdesiyle birlikte görünen bu küçük Nitro bidonu, özelleştirme seçenekleriyle ilgili zorlukları her tamamladığınızda elde edeceğiniz ekstra Nitro Puanı artışını belirtecek. Yüzde artışı donattığınız her özelleştirme öğesinde birikecek.

Bazı yeni ve özel eklemelerarasında “Nitro Squad” karakterleri Ami, Megumi, Isabella ve Liz, Pit Stop’ta Wumpa Coins kullanılarak kullanılabilecek ve dünyadan birçok ülkenin bayrakları kart çıkartması olarak eklenecek.

4. Çevrimiçi

Çevrimiçi çok oyunculu bir yarışı ilk 3’te bitirdiğinizde çevrimiçi maçlara podyum animasyonları eklenecektir.

5. Kullanıcı Arayüzü İyileştirmeleri

Ana Menüye “Günün Mesajı” özelliği eklenecek.

6. Wumpa Coin Kazanma Oranı

Wumpa Coin kazanma oranına düzenlemeler yapılacak ve yarış sonu raporuna kazanma oranına ilişkin ek bilgiler eklenecek, böylece sıralamanıza nasıl ulaştığınızı anlayabileceksiniz.

7. Karakter Simgeleri

Mini harita simgeleri ve yarışçı simgeleri artık sahip olduğunuz karakter kostümünü temsil edecek.

8. Hata Düzeltmeleri

Crash Team Racing Nitro-Fueled’ın yeni yamasında aşağıdaki sorunlar ele alınacak:

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • iOS 13 Beta 3 güncellemesi çıktı! | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Crash Team Racing Nitro-Fueled güncellendi! […]

Sıradaki içerik:

İşte karşınızda Xiaomi Mi CC9!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478