Çizgi Filmlerin Sonu Nasıl Bitiyor

Akıl Almaz Sonlar

Çocukken severek izlediğimiz çizgi filmlerin sonu nasıl bitiyor hepimiz merak ediyoruz akıl almaz sonları olan çizgi Fındıkzade elit escort filmler sizler için derlendi. Eğer çizgi filmin sonlarını yayınlamış olsalardı psikolojimiz bozulabilirdi. İnternet günümüzdeki halini almamışken hepimizin severek izlediği çizgi filmlerin sonları nasıl mı bitiyor ?Çocukluğumuzda keyifli zaman geçirmemizi sağlayan çizgi filmler genelde toz pembe ilerlese de maalesef çizgi filmlerin sonu hiç de düşündüğümüz gibi değilmiş. Ne yazık ki bir çok çizgi filmin sonu şiddet, korku gibi içeriklere sahip olduğu için ülkemizde yayınlanmasına izin verilmemiştir.

İşte hepimizin merak ettiği çizgi filmlerin sonları ;

Çizgi Filmlerin Sonu Nasıl Bitiyor

  •  Tom Ve Jerry

Tom Ve Jerry iki kızı sevmektedir fakat kızlar Tom ve Jerry’e yüz vermemektedir. Bu durum üzerine ne yazık ki aşk acısı çeken Tom ve Jerry, tren yoluna oturarak suratı asık bir şekilde intihar ederler.

Çizgi film akıl almaz son

  • Şeker Kız Candy

Şeker Kız Candy olarak bilinen çizgi filminin sonu karmaşık Brezilya dizilerini andıracak nitelikte. Candy’nin sevgilisi malesef attan düşerek hayatını kaybediyor ve Candy bunun üzerine Terry isimli birisi ile birlikte oluyor. Fakat Terry, Candy’i aldatarak başkasıyla evleniyor ve Candy bu durumun üstüne ölen sevgilisinin dayısıyla evleniyor. (Sizce de çok garip değilmi)Akıl Almaz Sonlar

 

  •  Cedric

Sürekli 8 yaşında olan Cedric, çizgi filmin sonunda 28 yaşında geliyor. Chen ile küsüyorlar. Chen ile küsen Cedric, sarhoş olup Chen’in kapısına dayanıyor. Malesef Chen’e cinsel istismarda bulunuyor.

İnanılmaz Son

 

  • Winnie The Pooh

 Akıl Almaz Son
Bu kadar üzücü çizgi film sonları yeter, artık güzel bir sonla bitsin değil mi ? Winnie The Pooh çizgi filminin sonunda ise Piglet ve Winnie dünya evine giriyor.

  • Bugs Bunny

Sevimli, masum bildiğimiz Bugs Bunny bakın neler yapmış. Duffy Duck’a karşı sabredemiyor ve katil oluyor. Çizgi filmin son bölümünde ise Bugs Bunny, Duffy Duck’ı parçalarına ayırarak göle atıyor. 🙁

İnanılmaz final

  •  Sünger Bob

Herkes tarafından sevilen Sünger Bob hayatı ve kişiliği kadar renkli değildi. Herkesin dilinden düşmeyen Yengeç Restoran’da yangın çıkıyor ve çıkan yangında Sünger Bob ve en yakın arkadaşı olan Patrick Hayatına son veriyor.

Hazin son

  • Sylvester ve Tweety

Çizgi filmin sonunda Sylvester kabus görüyor ve uyandığında ise Tweety’nin kaybolduğunu düşünüyor. Tweety’nin kaybolmasından korkan Sylvester, Tweety’i bulduğunda ise öpüşüp barış sağlıyorlar.

Korkunç final

  • Johnny Bravo

Çizgi film boyunca bakımlı, yakışıklı, kaslı olan Johnny Bravo en sonunda kızların kendisine ilgi göstermemesinden ve birdaha hiç göstermeyeceğinden endişeye kapılıp eşcinsel olmaya karar veriyor.akıl almaz final

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PUBG Fps Arttırma Yöntemleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478