Civilization VI Ücretsiz Oldu

ücretsiz epic game

Civilization VI, Epic Games firmasının ücretsiz verdiği oyunlardan bir diğeri oldu. Strateji oyunları seven bir oyuncuysanız bu oyun tam sizlere göre. Sizler de Epic Games Mağazasına giderek hiç bir ücret ödemeden oyuna sahip olabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta içinde de Epic games üzerinde büyük bir sızıntı olmuştu. Bu sızıntı içerisindeki söylentilerde, ilk olarak GTA 5 daha sonrasında ise Civilization VI, Borderlands The Handsome Collection ve Ark: Survival Evolved  gibi birçok oyun ücretsiz olarak dağıtılacağı belirlenmişti. Bu sızıntı sonrasında da resmi bir kaynak olmadığı için herkes merakla beklemekteydi. Epic Games firması ise kullanıcıları daha fazla bekletmeden sıra sıra oyunları yayınlamaya başladı.

ücretsiz epic game

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

22 Mayıs tarihinden itibaren 28 Mayıs 2020 tarihine kadar Civilization VI oyununu Epic Games Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Civilization VI Hakkında Bilgiler 

 

Strateji türünde olan bu serinin eski versiyonlarında olduğu gibi bu oyun içerisinde de hedefimiz binlerce yıl öncesinde kendi medeniyetimizi kurup süper güç olmaktır. Başlayan bu süreç içerisinde de bizleri zafer yoluna sürükleyecek olan çok fazla etken de mevcut. Teknoloji, askeri egemenlik ve kültürel esin kaynakları da bunları etkilemekte. Oyun içerisindeki senaryo boyunca Civilization VI haritasını istediğiniz gibi keşfedebilir, yeni şehirler bulup kendi şehrinizi kurabilirsiniz. Sizden farklı olan ülkelere karşı kendinizi savunmak için askeri sistemlerinizi de genişletmeniz gerekmektedir. Diğer yandan da diğer tüm dünya liderleri ile ticaret yapmanız da mümkün.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Enis Kirazoğlu Kimdir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478